Tavo LRT

2018.02.15 17:47

LRT RADIJO teatre – premjera: Dainiaus Dirgėlos „Ąžuolas“

LRT.lt 2018.02.15 17:47

Nacionalinio radijo eteryje – LRT RADIJO dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, II vietos laureato Dainiaus Dirgėlos pjesės „Ąžuolas“ premjera.

„Tai pjesė apie šimtametį lietuvišką ąžuolą ir mus visus, gyvenančius po juo, – sako Dainius Dirgėla. –  Kasdienybės ritualuose ir procedūrose dažnai pametame esmę, įsikibę į reglamentų horizontales nebeįžvelgiame prasmės vertikalių... Pamatytas šimtametis ąžuolas mane visada priverčia pakelti akis aukštyn ir susimąstyti... Galbūt šios radijo pjesės ąžuolo ošimas bus išgirstas, pravėdins mūsų galvas ir įpūs pagalvojimų apie tai, kur, kaip, dėl ko ir kodėl taip mes gyvename...“

P. Lileikio (LRT) nuotr.

Spektaklio režisierius Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Arūnas Sakalauskas, Andrius Bialobžeskis, Giedrius Arbačiauskas, Aldona Vilutytė, Gytis Norvilas, Inga Šalkauskaitė ir Ugnė Galadauskaitė.

P. Lileikio (LRT) nuotr.

D. Dirgėlos pjesės „Ąžuolas“ premjera vasario 17 d., šeštadienį, 12.10 val. per LRT KLASIKĄ ir vasario 25 d., sekmadienį, per LRT RADIJĄ po 14-os valandos žinių.

P. Lileikio (LRT) nuotr.