Tavo LRT

2018.02.28 11:31

„Draugystė veža“: nuo iššūkių prasidėjusi draugystė tęsiasi daugiau nei 5 metus

Kelionės į Anykščius programa „Draugystė veža“ projekto dalyvių poroms buvo gana įtempta. Be pažintinių ekskursijų po Arklio muziejų ir Anykščių regioninį parką, trys draugų poros dar ir aktyviai pramogavo. Viena jų, Ramunė ir Johnas, pasakoja, kad jų pažinties pradžia nebuvo iš lengvųjų, tačiau viskas išsirutuliojo į stiprią draugystę.

Akcijoje dalyvaujančios draugų poros Anykščiuose galėjo išbandyti rogučių trasą bei Lajų tako apžvalgą. Tačiau įtemptas kelionės ritmas projekto dalyviams visiškai nebaisus, net jeigu ir yra sudėtinga judėti.

Ramunė ir Johnas pažįstami jau daugiau nei 5 metus. Nors jie susipažino tuo metu, kai Ramunė patyrė sunkią kojos traumą, tai nesutrukdė porai keliauti ir jie jau turi mėgstamiausių aplankytų vietų sąrašą Europoje.

Pora tikisi, kad jiems pavyks nuvažiuoti į „Euroviziją“ ir jie galės per visą didįjį konkursą palaikyti Lietuvos atstovą. Ramunė ir Johnas teigia, kad per 5 buvimo drauge metus atskirai jie nebuvo ilgiau nei 24 valandas.

„Visą laiką, visą savo gyvenimą labai laukiau ir labai tikėjau, kad kažkur pasaulyje yra mano dvynukas. Laukiau vien tik jo. Kai sutikau Johną, nuo pirmos sekundės pajaučiau, kad tai yra tas dvynukas. Mūsų pažintis neprasidėjo lengvai ir paprastai. Ją pasitiko labai dideli iššūkiai, bet viskas rutuliojosi lengvai“, – pasakoja Ramunė.

LRT pristatomas projektas „Draugystė veža“ kviečia dalyvauti draugų poras, iš kurių vienas turi negalią. Tai Viešosios įstaigos „Baltijos ugdymo centras“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojama socialinė akcija.

Plačiau – vaizdo įraše.