Tavo LRT

2018.02.28 11:29

„Draugystė veža“ dalyves suvedė knyga

„Prieš pusę metų susipažinome knygos dėka. Internete pamačiau Aušros skelbimą, kad ji ieško knygos „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“, o aš tą knygą turėjau ir nusprendžiau jai parašyti. Taip ir susitikome“, – apie gana naujos draugystės pradžią pasakoja projekto „Draugystė veža“ dalyvė Aldona.

Visai neseniai kartu su drauge Aušra ji lankėsi Palangoje – tai jai buvo pirmoji kelionė be tėvų. Čia jos pirmą kartą kepė šakotį, ragavo giros tiesiai iš statinės ir net valgė pirmąsias stintas šiais metais.

Nors gyvena skirtinguose miestuose, atstumas draugėms niekada nesudarė problemų. Jos nuolat palaiko ryšį internetu.

„Mūsų draugystė labiau virtuali, nei reali. Bet manau, kad visos draugystės formos yra geros, svarbu ją nuolat pakurstyti“, – mano Aušra.

Drauge su „Eurovizijos“ dainų konkursu vyksta ir LRT pristatoma akcija „Draugystė veža“. Tai – viešosios įstaigos „Baltijos ugdymo centras“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos socialinė akcija. Projekto metu kas savaitę bus pristatytos 3 draugų poros, iš kurių vienas turi negalią. Už labiausiai patikusią draugystės istoriją žiūrovai galės balsuoti portale www.lrt.lt, o nugalėtojų poros bus paskelbtos per finalinį „Eurovizijos“ koncertą kovo 11 dieną.