Tavo LRT

2018.02.28 11:29

„Draugystė veža“ dalyvio patarimas: tik neužsidarykite namuose

„Jokiu būdu negalima sėdėti namuose. Gyvenimas kapsi, jis praeis, ir sugrąžinti bus neįmanoma. Reikia naudotis šia diena. Imti viską, kas įmanoma iš gyvenimo čia ir dabar“, – taip sako projekte „Draugystė veža“ dalyvaujantis Vaidas Paleckis. Jis kartu su žmona Rima žodžius patvirtina savu pavyzdžiu – stengiasi išnaudoti kiekvieną pasitaikiusį šansą keliauti.

Vaidas ir Rima Paleckiai kartu jau – keturiolika metų, iš kurių dešimt – vyras ir žmona. Taip pat jie – geriausi draugai, kurie visur ir visada stengiasi būti kartu ir švęsti gyvenimą. Jie net susipažino šventėje.

„Susitikome Alytaus miesto šventėje. Taip nutiko, kad mano draugas pastebėjo šokančias Rimą su drauge, užkalbino, o paskui draugai išsiskirstė ir likome dviese“, – draugystės pradžią prisimena vyras.

Drauge su „Eurovizijos“ dainų konkursu vyksta ir LRT pristatoma akcija „Draugystė veža“. Tai – viešosios įstaigos „Baltijos ugdymo centras“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos socialinė akcija. Projekto metu kas savaitę bus pristatytos 3 draugų poros, iš kurių vienas turi negalią. Už labiausiai patikusią draugystės istoriją žiūrovai galės balsuoti portale www.lrt.lt, o nugalėtojų poros bus paskelbtos per finalinį „Eurovizijos“ koncertą kovo 11 dieną.