Tavo LRT

2018.02.12 08:09

LRT RADIJO žurnalistai leidžiasi į antrą „Aplink Lietuvą“ kelionę

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.02.12 08:09

LRT RADIJO žurnalistai Rūta Kupetytė ir Edvardas Kubilius jau pirmadienį leidžiasi į kelionę „Aplink Lietuvą“. Visą savaitę jie domėsis, kaip gyvena valstybės atkūrimo 100-metį švenčianti Lietuva.

Apie unikalų projektą žurnalistai pirmadienio rytą dalijosi ir laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Į pirmąją kelionę „Aplink Lietuvą“ Rūta ir Edvardas leidosi praėjusią vasarą, pakeliui sutiktų žmonių teiraudamiesi, kokie jų džiaugsmai ir rūpesčiai. Įveikę kelis tūkstančius kilometrų, žurnalistai kalbino tiek pirmąjį bulvių derlių nuimančius, tiek atostogaujančius.

„Šį kartą taip pat aplankysime visus Lietuvos regionus, tačiau maršrutas bus kitas – nuo Nemenčinės per Molėtus, Kupiškį, Pakruojį, Telšius, Raseinius, Raudondvarį ir Prienus“, – sako žurnalistai R. Kupetytė ir E. Kubilius.

Kelionės įspūdžius jie kasdien pasakos LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“, LRT RADIJO laidose „Ryto garsai“ ir „60 minučių“. LRT „Facebook“ paskyroje Rūta ir Edvardas taip pat tiesiogiai transliuos iš savojo maršruto. Žurnalistai viską filmuos išmaniuoju telefonu.

Visas kelionės naujienas skaitykite ir naujienų portale LRT.lt.

LRT RADIJO kelionės, kuri skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, tikslas – pamatyti ir išgirsti Lietuvą tokią, kokia ji yra šiandien. „Aplink Lietuvą“ tęsis vasario 12–18 dienomis.

Daugiau informacijos apie šią kelionę rasite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.