Tavo LRT

2018.02.07 08:41

Praėjusią savaitę daugiausia peržiūrų sulaukusi laida – „Keliai. Mašinos. Žmonės“

LRT.lt2018.02.07 08:41

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia kartų praėjusią savaitę peržiūrėtoje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Keliai. Mašinos. Žmonės“ kalbėta apie tai, kad vagys atakuoja BMW automobilius. Lupa media įrenginius, žibintus, veidrodėlius ir net vairus. Pasakota apie tai, kaip apsisaugoti nuo vagių. Anksčiau šioje laidoje rodytas reportažas apie tris automobilių mėgėjus ir originalios išvaizdos neatitinkantį BMW automobilį. Tuomet ryžtingai nusiteikę entuziastai žadėjo automobilį radikaliai atnaujinti, kitaip tariant, krokodilą paversti gražuole. Pažiūrėkite, kaip jiems pavyko.

Tarp populiariausiųjų praėjusios savaitės įrašų pateko ir peliukų Sūrskio bei Mauzerio apžvalga. Joje kalbėta apie patyčių kultūrą.

Aktyviai peržiūrėta aktualių pokalbių laida „Dėmesio centre“, kurioje kalbėta apie tai, kad Europos Parlamento nariams išdalintas knygos apie Dalią Grybauskaitę angliškas vertimas. Ši istorija pateko į tarptautinę spaudą. Spėjama, kad tai – Rusijos atsakas į aštrią D. Grybauskaitės poziciją dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą. Kol kas nėra žinoma, kas išvertė ir išleido šią knygą. Apie tai žurnalistas Edmundas Jakilaitis diskutavo su politiku Vytautu Landsbergiu. Nuomonės apie šį įvykį klausta ir knygos autorės Rūtos Janutienės.

Daug žiūrovų peržiūrų sulaukė trečioji „Eurovizijos“ atrankinė laida. Joje pasirodė Vidas Bareikis, Eglė Jakštytė, Gabrielius Vagelis, Donata ir daugybė kitų atlikėjų.

Populiarumo nepraranda ir laida „Beatos virtuvė“. Iki pat Vasario 16-osios visose laidose B. Nicholson įkvėpimo ieško praeityje. Šį kartą kalbėta apie tai, kokią įtaką kasdienei lietuvių virtuvei padarė žydai. Ar kada susimąstėte, kad kugelis, bulviniai blynai ar silkė yra žydų kultūros palikimas Lietuvoje? Laidos vedėja kalbėjo su istoriku, profesoriumi Rimvydu Laužiku. Tradicinį žydišką silkės patiekalą gamino Nida Degutienė. Dar vienas laidos svečias – akordeonistas Martynas Levickis.