Tavo LRT

2018.02.03 17:05

R. Adomaitis: turiu visus tris dalykus, kurie lemia laimę

LRT.lt2018.02.03 17:05

Nesuskaičiuojamų vaidmenų ir apdovanojimų aktorius Regimantas Adomaitis jungiasi prie LRT iniciatyvos „Keliu vėliavą“.

„Sunku turbūt mums įvertinti, ką reiškia laisva, nepriklausoma Lietuva, kad mes galim kalbėti, galim važiuoti, kur norim. Šiandien daug jaunimo išvyksta į užsienį, pasinaudoję progą užsidirbti, jie nemėgsta, kad vyresni juos protintų. Ne tik piniguose laimė. Išvažiavimas iš Lietuvos nieko neišsprendžia, juo labiau, kad žmogaus laimės nedaugina“, – tikina aktorius. 

Jis sakosi esantis laimingas, nes turi mylimą darbą, mylimą Tėvynę ir mylimą šeimą. „Turiu tris dalykus, kurie, mano galva, labai daug lemia, atsakant į klausimą, kas yra laimė. Aš buvau laimingas ir likau laimingas“, – kalba R. Adomaitis. 

Aktoriaus žodžiais, laimei įtaką darantis faktorius yra duoti, o ne imti. „Man atrodo, kad ir Lietuvoje galima rasti laimę, noriu visiems palinkėti nelaukiat didelio atlygio dirbti Lietuvos darbui“, – pažymi pašnekovas. 

Lietuvos kino ir teatro nusipelnęs aktorius R. Adomaitis gimė 1937 metais sausio 31 d. Šiauliuose. Nuo 1988 metų buvo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys.

Skaičiuojant paskutines dienas iki Valstybės atkūrimo šimtmečio, LRT inicijuoja visuomeninę socialinę akciją „Keliu vėliavą“. Ja siekiama sukurti tradiciją – paskatinti lietuvius iškelti trispalvę ne tik per valstybines šventes.