Tavo LRT

2018.02.08 11:45

Lietuvos 100-mečio proga LRT padovanojo 1000 vėliavų

LRT.lt 2018.02.08 11:45

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga vyko didelio populiarumo sulaukusi akcija „1000 vėliavų 100-mečio šventei“. Ši akcija buvo LRT iniciatyvos „Keliu vėliavą“ dalis. Lietuvos Respublikos vėliavas laimėjo pirmieji 1000 užsiregistravusiųjų LRT.lt portale. Su vėliavas laimėjusiais akcijos dalyviais organizatoriai susisieks asmeniškai.

LRT inicijuojama visuomenine socialine akcija „Keliu vėliavą“ siekiama sukurti tradiciją – paskatinti lietuvius iškelti trispalvę ne tik per valstybines šventes.

Prie akcijos žmonės noriai jungiasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. LRT viešųjų ryšių ir rinkodaros projektų vadovė Ingrida Urbonavičienė pasakoja, kad lietuviai vėliavą iškelia net išvykę atostogų į svečią šalį. Štai viena šeima prie iniciatyvos prisijungė aplankiusi Kalėdų Senelio rezidenciją Laplandijoje.

„Iniciatyva startavo ant Palangos tilto. Tuomet milžiniška Lietuvos vėliava nušvietė Baltijos jūrą. Netrukus prisijungė vaikų darželis, kurio auklėtiniai ne tik kabino vėliavas ant langų, bet ir meistravo jas kūrybinėse dirbtuvėlėse“, – apie iniciatyvą „Keliu vėliavą“ pasakoja I. Urbonavičienė.

Daug tautiečių nuotraukas atsiuntė sausio 1-ą – Lietuvos vėliavos dieną.

„Labai nustebino vieno Elektrėnų daugiabučio gyventojai. Vėliavos dieną jie paminėjo visuose namo languose iškėlę vėliavas“, – kalba I. Urbonavičienė.

Sausio 13-ąją „Keliu vėliavą“ galerija toliau pildėsi. Tą dieną vėliava buvo keliama už Lietuvos laisvę.

„Iniciatyvos pradžia nuostabi. Likus 14 dienų iki Vasario 16-osios, tikimės, kad prie „Keliu vėliavą“ jungsis dar daugiau žmonių“, – vasario pradžioje sakė I. Urbonavičienė.

LRT kviečia visus žmones fotografuoti iškeltas vėliavas, o nuotraukas, būtinai pažymėtas #KeliuVėliavą, viešinti „Instagramo“ ir „Facebooko“ paskyrose arba siųsti el. paštu keliuveliava@lrt.lt.

Kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją.