Naujienų srautas

Tavo LRT2018.02.28 11:28

„Draugystė veža“: draugės viena kitą sutiko darbo pokalbyje

Dar viena socialinės akcijos „Draugystė veža“ draugių pora – Daiva ir Erika. Merginos susipažino ne taip seniai, tačiau visiškai nestandartiškai – darbo pokalbyje. Palengva išsirutuliojo stipri, išbandymais patvirtinta draugystė.

Daiva ir Erika susipažino ne taip ir seniai, tačiau visiškai nestandartiškai – darbo pokalbyje, kuriame Erika kalbino Daivą. Šiandien jos draugauja jau kelerius metus ir mėgsta kartu imtis įvairiausių veiklų.

„Draugystė veža“ projekto atrankoje joms teko išbandyti fotografijos laboratorijos eksperimentus ir saldainių gamybą. Tačiau Erikai labiausiai patiko molio darbai, kuriais susižavėjo dar vaikystėje, o ir šiandien ji svajoja studijuoti keramiką. Neįgaliųjų dienos centre „Šviesos arka“ jos lankosi kone kasdien ir jau gali kalbėtis apie viską.

„Bėgant laikui santykiai pasitikrina, stiprėja pasitikėjimas. Daug laiko praleidžiame kartu ir drauge [išgyvenome] jau daug situacijų“, – pasakoja Daiva.

Kaip teigia pačios merginos, dalyvaudamos šiame projekte jos nori parodyti, kad geras pavyzdys yra užkrečiamas. Daivos ir Erikos draugystė gali paskatinti kitus neįgalius asmenis atsiverti aplinkai ir būti aktyviais visuomenės dalyviais.

Žiūrovai už labiausiai patikusią draugystės istoriją galės balsuoti portale LRT.lt, o nugalėtojų poros bus paskelbtos per finalinį „Eurovizijos“ koncertą kovo 11 dieną.

LRT pristatomas projektas „Draugystė veža“ kviečia dalyvauti draugų poras, iš kurių vienas turi negalią. Tai Viešosios įstaigos „Baltijos ugdymo centras“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojama socialinė akcija.

Daugiau – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi