Tavo LRT

2018.01.31 17:48

„Gyvenimas“: kaip susiklostė buvusių „Mango“ žvaigždžių likimai?

LRT.lt 2018.01.31 17:48

Prieš 20 metų – staigi šlovė, po dešimtmečio – netikėta tyla, – taip galima apibūdinti vienos populiariausių merginų grupių „Mango“ karjerą. Jau trečiadienio vakarą 19.30 val. LRT laidos „Gyvenimas“ žiūrovai sužinos, kaip šiandien gyvena Viktorija Perminaitė ir Rima Petrauskytė.

Rimai – 37-eri. Po dešimtmetį trukusio populiarumo, grupei išsiskirsčius, jai teko išgyventi ir dar vienas skyrybas – į šipulius po kurio laiko subyrėjo jos santuoka su dukros Andrėjos tėvu. Viena su vaiku ant rankų, tik ką po skyrybų, po šlovingos praeities ir su miglota ateitimi, – taip „Mango“ žvaigždės gyvenimas atrodė ilgą laiką, tačiau moteris sako, kad šeimos griūtis – ne blogiausia, kas jai nutiko.

„Skyrybas išgyvenusios mamos mane supras. Vienai auginti vaiką Lietuvoje labai sunku: alimentai nesiekia net 200 eurų, jokios pagalbos iš valstybės irgi negauni – kalbu apie elementarias nuolaidas išsiskyrusių tėvų atžaloms darželyje, ar kompensaciją už šildymą, atsidūręs tokioje situacijoje nepajunti, kaip prarandi savo orumą, nuleidi galvą ir su vaiku grįžti gyventi pas tėvus“, – „Gyvenimas“ žiūrovams pasakos R. Petrauskytė.

Nors kadaise dainininkės karjeros ji atsisakė, nes ši atėmė asmeninį gyvenimą, prieš porą metų klaipėdietė vėl sugrįžo ant scenos. 

Dainininkė praėjusią vasarą ištekėjo antrą kartą – savo ranką ir širdį klaipėdietė atidavė metais vyresniam verslininkui iš Kembridžo Rolandui Paulauskui. 

„Sutarėm su vyru, kad ši santuoka – visam, skyrybų jokių būdu nebus“, – šypsosi moteris.

R. Petrauskytė, LRT stop kadras

Kita prieš dešimtmetį išsiskirsčiusios grupės „Mango“ lyderė – 36-erių Viktorija Perminaitė savo laimę atrado lietuvių emigrantų sostine vadinamame Londone. 

„Tiesiog labai pavargau“, – atvirai prisipažįsta ji, prisiminusi dešimtmetį šlovės ir po jo užplūdusius jausmus. „Jaučiau, kad mano gyvenimas sustojo vietoje, nėra jokio progreso, todėl vieną dieną atėjau pas prodiuserius ir pasakiau nebenorinti dainuoti. O po kurio laiko išvažiavau į... niekur. Be jokio plano, gyvenamos vietos, darbo ir su labai minimaliais pinigais, tiesiog bėgau nuo buvusio gyvenimo“, – laidoje „Gyvenimas“ pasakos buvusi scenos žvaigždė. 

Nors į Angliją V. Perminaitė kadaise spruko gimtinėje nepakėlusi populiarumo naštos, ten ji niekada nesiskundė nei dėl darbo bare, nei dėl dėmesio stygiaus. 

2016-ųjų rugpjūtį Viktorija ištekėjo už septyneriais metais jaunesnio užsieniečio Paulo Edvardo Emanuelio, pasirinko vyro pavardę ir Anglijoje iki šiol mėgaujasi atrasta ramybe.

Skirtingi „mangių“ likimai – jau trečiadienio vakarą 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi.