Tavo LRT

2018.02.28 11:27

Tarp „Draugystė veža“ dalyvių ir – „Eurovizijos“ konkursantė

LRT.lt 2018.02.28 11:27

Šie metai draugėms Godai ir Irminai – labai svarbūs. Abi ryžosi išmėginti jėgas „Eurovizijoje“, viena – dainų konkurse, o kita – projekte „Draugystė veža“.

Daugelis „Draugystė veža“ istorijų atskleidė, kad internetas padeda žmonėms atrasti vieniems kitus.

Irmina Godą pirmą kartą išvydo televizijos ekrane ir iškart panoro susipažinti. Jų draugystė užsimezgė socialiniuose tinkluose.

Abi draugės yra smalsios ir atviros naujovėms. Merginos džiaugiasi, kad gali viena iš kitos mokytis.

„Ji mane įkvepia ir maloniai nustebina, tada aš mąstau, kuo aš turėčiau užsiimti, kokius pokyčius turėčiau daryti pati, o ne tik gyventi sau“, – tikina Goda.

Kelionė į Druskininkus merginoms leido patirti daug nuotykių ir išbandyti save ten, kur anksčiau nedrįso – pirmą kartą nardyti, slidinėti, imti interviu iš miesto mero.

Goda ir Irmina – visiškos charakterių priešingybės: viena mėgsta viską labai pasverti, o kita spontaniškai imasi drąsių veiklų. Tądien abi draugės patyrė naujų įspūdžių.

„Man atrodo, kad svarbu nepraleisti progos, išbandyti kažką naujo, nes kiekviena veikla gali atvesti į dar kitą veiklą ar prie kažkokio žmogaus, atversti kažkokias kitas galimybes, tas faktas mane žavi“, – tikina Goda. 

O štai Irmina sakosi mėgstanti viską apgalvoti: „Pasiseks, nepasiseks, kokia įtaka bus... Labai analizuoju, nesu spontaniška.“

Pergalės atveju Goda ir Irmina teigė planuojančios užkariauti portugališkų dainų – fado – sostinę lietuviškomis sutartinėmis.

Drauge su „Eurovizijos“ dainų konkursu vyksta ir LRT pristatoma akcija „Draugystė veža“. Tai – viešosios įstaigos „Baltijos ugdymo centras“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos socialinė akcija, kas savaitę pristatysiantis 3 draugų poras, iš kurių vienas turi negalią. Už labiausiai patikusią draugystės istoriją žiūrovai galės balsuoti portale www.lrt.lt, o nugalėtojų poros bus paskelbtos per finalinį Eurovizijos koncertą kovo 11 dieną.