Naujienų srautas

Tavo LRT2018.01.19 18:31

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – iškilmingas Laisvės gynėjų dienos minėjimas

LRT.lt 2018.01.19 18:31

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio mediatekos lankytojų susidomėjimo sulaukė speciali transliacija iš Seimo, kurios metu vyko iškilmingas Laisvės gynėjų dienos minėjimas.

Daug kartų peržiūrėta ir Edmundo Jakilaičio vedama aktualių pokalbių laida „Dėmesio centre“, kurioje svečiavosi atsistatydinęs Seimo narys Kęstutis Pūkas ir jo advokatas Mantas Rasimavičius.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir pirmoji šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurioje pasidarė net trylika atlikėjų, iš kurių į kitą etapą keliauja tik šeši: Ieva Zasimauskaitė, Godo, Milda Rasilavičiūtė, Lukas Norkūnas, Germantė Kinderytė ir Benas Malakauskas.

Aktyviai domėtasi ir Peliukų Sūrskio ir Mauzerio laida. Šįkart Peliukai diskutavo apie įtarimus apie Donato Banionio bendradarbiavimą su KGB.

Į populiariausiųjų penketuką pateko ir Beatos Nicholson kuriama laida „Beatos virtuvė“. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtoje laidoje žinoma kulinarė su istoriku Norbertu Černiausku kalbėjo apie tai, kaip tarpukario Lietuvoje pasikeitė mūsų mitybos įpročiai. Taip pat pasiūlė išmėginti senovinius receptus: moliūgų sklindžius, ypatingai minkštus varškėčius, klasikinį trupininį pyragą su uogiene. Studijoje svečiavęsi Marius ir Brigita Jovaišos pasidalijo bekeliaujant sutiktų užsieniečių pastebėjimais apie Lietuvą ir pristatė savo naują projektą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą