Tavo LRT

2018.02.28 11:26

„Draugystė veža“: draugių ryšys užsimezgė dar mokyklos suole

Projekte „Draugystė veža“ dalyvaujančios Lorena ir Raminta susipažino prieš aštuonerius metus matematikos pamokoje. Nors merginos netapo draugėmis iš karto, laikui bėgant vis labiau išryškėjo jų charakterio panašumai ir Lorenos noras pažinti Ramintą. Šių draugių istorija buvo papasakota LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Merginos iš Pasvalio projekto atrankoje Birštone drauge su visais džiaugėsi žavia gamta, pasivaikščiojimais palei Nemuną, sanatorijos procedūromis.

Lorena ir Raminta susipažino prieš aštuonerius metus matematikos pamokoje. Nors merginos netapo draugėmis iš karto, laikui bėgant vis labiau išryškėjo jų charakterio panašumai ir Lorenos noras pažinti Ramintą. Nors mokyklos suolą jau seniai paliko, šiandien draugės vis dar randa ko viena iš kitos pasimokyti.

„Per visus tuos metus nesu mačiusi jos supykusios ar blogos nuotaikos, nebent pavargusią. Nežinau, kokio stiprumo yra žmogus, kad taip atlaikytų gyvenimo sunkumus, jeigu užklumpa. Visada su šypsena ir visada su nuotaika“, – apie savo draugę kalba Lorena.

Merginos teigia, kad labiau už viską laisvalaikį mėgsta praleisti besišnekučiuodamos prie arbatos ir saldumynų. Tiesa, pokalbiams ieškoti temų niekada nereikia.

Nuotykių netruko ir Trakuose, į kuriuos projekto dalyviai užsuko antrąją dieną. Kelionė į pilį, pačių gamybos tikri karaimiški kibinai, saulėta ir šilta žiemos diena paliko Ramintą ir Loreną kupinas įspūdžių.

Daugiau – vaizdo įraše.