Tavo LRT

2018.02.28 11:26

„Draugystė veža“: karališkas sutikimas Trakuose ir sanatorijų malonumai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.02.28 11:26

Šiuo metu vyksta LRT pristatomas projektas „Draugystė veža“. Akcijos organizatoriai kviečia susipažinti su pirmosios draugų kelionės dalyviais bei kitas draugų poras pildyti projekto anketą ir patirti naujų patirčių.

Kiekviename atrankos etape dalyvauja po tris poras – iš viso 21 draugystės istorija. Pirmoji išvyka vyko Birštone, kur dalyvavo ir energija bei gyvenimo džiaugsmu trykštančios draugės Sandra ir Greta. Merginos drauge su visais džiaugėsi sanatorijų procedūromis, atpalaiduojančiomis garsinėmis meditacijomis, lankėsi unikaliose mineralinių vandenų biuvetėse.

Pirmojoje atrankos kelionėje taip pat spėta aplankyti ir Trakus, kur projekto dalyviai Trakų pilyje buvo karališkai sutikti karaliaus ir jo damos Birutės, kuriuos įkūnijo Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas ir projektą organizuojančio Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Asta Kandratavičienė.

Sandra ir Greta pirmą kartą susipažino beveik prieš ketverius metus. Kaip pačios teigia, susidraugauti daug laiko nereikėjo. Draugės šiuo metu dar mokosi mokykloje, kuria ateities planus, tačiau niekada nesiskundžia ir ieško naujų atradimų bei nuotykių.

Beje, merginos labai drąsiai kalba apie savo norus laimėti projekte „Draugystė veža“.

„Mes turime laimėti kelionę į Portugaliją, nes ten be mūsų bus liūdna“, – apie tai, kodėl turėtų nugalėti projekte, pasakoja dalyvės.

Daugiau – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt