Tavo LRT

2018.02.28 11:18

„Draugystė veža“ pradėjo atrankinių kelionių po Lietuvą maratoną

LRT.lt 2018.02.28 11:18

Sausio pradžioje trečią kartą startavusio, LRT pristatomo, „Baltijos ugdymo centro“ ir Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM organizuojamo, socialinio projekto „Draugystė veža“ dalyviai pradėjo atrankinių kelionių po Lietuvą maratoną, kurį padeda įgyvendinti ištikimi projekto draugai BSS grupė ir Superkelionės.lt

Pirmieji šių metų projekto dalyviai – 3 draugų poros: pasvalietės Lorena Jankauskaitė ir Raminta Stankevičiūtė, vilniečiai Silvija Kiškiūnienė ir Martinas Baltrušaitis bei Sandra Patapaitė ir Greta Mažeikaitė iš Kybartų draugyste džiaugėsi keliaudami po Birštoną ir Trakus.

Projekto dalyvių žodžiais kalbant, nepamirštamas savaitgalis prasidėjo Birštone, kur lankantis sanatorijoje, vaikščiojant po miestelį ir grožintis panemune, netrūko juoko, gerų emocijų ir nuoširdžių pokalbių. „Eglėje“ draugai mėgavosi įvairiausiomis procedūromis, o drąsiausieji išmėgino ir krioterapiją šalčio kameroje, kur šaltis siekė net 150 laipsnių. Draugų kelionė tęsėsi Trakuose, kur projekto dalyviai ragavo pačių pagamintų karaimų nacionaliniu patiekalu vadinamų kibinų, o nuvykę į Trakų pilį buvo karališkai sutikti karaliaus ir jo damos Birutės, kuriuos įkūnijo Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas ir Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Asta Kandratavičienė. Nuo sausio 16 d. kelionės dalyvių įspūdžius ir draugystės istorijas kviečiame pamatyti LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Pranešimo spaudai rengėjų nuotr.

„Draugystė veža“ organizatoriai „Baltijos ugdymo centras“ ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM kartu su pirmosios lietuviškos draugų kelionės dalyviais kviečia ir kitas draugų poras pildyti projekto anketą bei garantuoja nuostabų laiką, naujas patirtis, puikią kompaniją ir nepamirštamas emocijas.

Penkios laimėtojų poros bus atrenkamos balsuojant portale www.lrt.lt kovo 2-10 dienomis ir paskelbiamos finalinėje „Eurovizijos“ atrankos laidoje kovo 11 dieną Žalgirio arenoje. Gegužės mėnesį laimėtojų laukia įspūdžių ir nuotykių kupina kelionė į Portugaliją bei galimybė gyvai stebėti Lietuvos ir kitų šalių atstovų pasirodymus „Eurovizijoje“.

Norite dalyvauti projekte? Spauskite čia.

Daugiau informacijos apie projektą čia.