Tavo LRT

2017.12.22 15:47

LRT RADIJO kelionė aplink Lietuvą – vienas sėkmingiausių žiniasklaidos projektų

LRT.lt2017.12.22 15:47

Turizmo departamento organizuojamame geriausių šių metų turizmo projektų konkurse kaip vienas sėkmingiausių žiniasklaidos projektų, skatinančių turizmą, nominuota ir LRT RADIJO kelionė aplink Lietuvą. Ši LRT RADIJO kelionė dėl apdovanojimo varžosi su dar dviem pretendentais.

Atsiimdami nominaciją LRT RADIJO žurnalistai Edvardas Kubilius ir Rūta Kupetytė pabrėžė, kad kelionės tikslas nebuvo Lietuvą parodyti iš turistinės pusės. Tai, anot jų, buvo kelionė per žmonių gyvenimą, jų istorijas, kurios – galbūt ne visada gražios ir džiugios.

Žurnalistai per dešimt dienų nuvažiavo beveik 3 tūkst. kilometrų, išnaudojo daugybę LRT turimų technologinių galimybių, visą medžiagą rinko ir transliavo vienu išmaniuoju telefonu, o kelionę stebėti galėjo radijo, televizijos ir interneto portalo auditorija.

LRT RADIJO žurnalistai pranešė, kad kelionė aplink Lietuvą dar nesibaigė. Jie dar kartą po miestelius, kaimus ir vienkiemius važiuos vasario mėnesį, šaliai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį.

Žurnalistai spėja, kad per šią kelionę laukia dar daugiau iššūkių nei vasarą – kelionę apsunkinti gali orai, dienos bus trumpesnės, teks dažniau prašytis pas žmones į namus, nes dirbančiųjų laukuose ar besideginančiųjų saulėje, matyt, nesutiks.

Žiemos, kaip ir vasaros, LRT RADIJO kelionę stebėti bus galima čia: http://www.lrt.lt/projektai/aplink_lietuva_2017

Už LRT RADIJO kelionę aplink Lietuvą turizmo projektų konkurse savo balsą atiduoti galima čia: http://turizmo-sekmingiausieji.lt/

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt