Tavo LRT

2017.12.22 13:59

Pasaulinis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ atkeliauja į Lietuvą

LRT.lt 2017.12.22 13:59

Šį pavasarį LRT žiūrovai sulauks įspūdingo reginio – į Lietuvą atkeliauja viso  pasaulio žiūrovų simpatijas užkariavęs muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“. Originaliu pavadinimu „Stand up for your country“ formatas jau pasirodė Ispanijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Argentinoje, Lenkijoje. Nors iki pavasario dar toli, LRT TELEVIZIJOJE jau rengiamasi šiai grandiozinei premjerai.

Muzikinio  projekto formato kūrėjai – viena didžiausių televizinę produkciją kuriančių įmonių pasaulyje  „Televisa“. Muzikinio talentų šou ašis – ypatingi, kraujo ryšiu susiję duetai. Mamos, tėčiai, seneliai,  dukros, sūnūs, broliai, seserys, anūkai demonstruos savo talentus  scenoje ir bandys belstis į žiūrovų širdis ir pakelti nuo kėdžių didžiulę auditoriją. Būtent pakelti, nes po kiekvieno žiūrovo kėde yra įrengtas sudėtingas mechanizmas, kuris reaguoja į judesį. Jei skambant dainai žiūrovai atsistoja, tai reikš, kad atlikėjai pasiekė tikslą – daina ir iš scenos sklindanti emocija žiūrovams patiko. Kiekvienas atsistojęs žmogus duetui pelno balsą. Taigi, kiekvieno dueto vokalinius ir sceninius gebėjimus vertins net 200 teisėjų.

„Tai nuostabus televizinis formatas, kuriame susipina pramoga, populiarios dainos su dideliu emociniu krūviu. Būtent dėl emocinio jautrumo, nes pats šios laidos žanras angliškai yra įvardinamas ne įprastu žodžiu „entertainment“ (pramoginis), o „emotainment“ (emocinė pramoga)“, – sako laidos prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Du balsai – viena širdis“ yra unikalus projektas jau vien tuo, kad scenoje dainuojantys žmonės bus puikiai vienas kitą jaučiantys,  būtinai susiję kraujo ryšiu. Viena vertus, jie scenoje patirs smagų nuotykį, parodys, ką moka ir gali. Kita vertus, atsidūrę prieš televizijos ir studijos žiūrovų auditoriją, jie pajus dar nepatirtas emocijas, įstabų artumo jausmą, pažins vienas kitą dar labiau. Juk muzika – stebuklingas dalykas, ji suartina.

Tai bus didžiausia muzikinė šeimų šventė Lietuvoje. Kviečiami dalyvauti visi: nuo mažiausių šeimos narių iki pačių vyriausių. Dalyvio anketą galima rasti čia.