Tavo LRT

2017.12.20 17:09

„KlipVid“ vaizdo klipuose atsispindi ir pasaulinės tendencijos bei technologijos

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.12.20 17:09

Konkursui „KlipVid“ šiemet pateiktuose dainų vaizdo klipuose atsispindi ir pasaulinės klipų tendencijos, taip pat įtaką darė naujos technologijos, pavyzdžiui, daug kadrų šiemet nufilmuota bepilotėmis skraidyklėmis. Apie konkursą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalba LRT viešųjų ryšių ir rinkodaros projektų vadovė Eglė Žižytė. Ji kvietė svetainėje klipvid.lrt.lt iki sausio 7 dienos atiduoti balsą už labiausiai patikusį kūrinį.

Į jau penktą kartą LRT organizuojamą vaizdo klipų konkursą „KlipVid“ šiemet atsiųsta 150 dalyvių anketų, o į kitą etapą pateko 116 dalyvių, už kuriuos šiuo metu galima balsuoti. Konkurse besivaržančius klipus galima surasti svetainėje klipvid.lrt.lt ir iki sausio 7 dienos atiduoti balsą už labiausiai patikusį kūrinį.

E. Žižytė pasakoja, kad šiemet pateiktuose klipuose matyti ir pasaulinės tendencijos, taip pat įtaką darė naujų technologijų prieinamumas, pavyzdžiui, daug kadrų šiemet nufilmuota bepilotėmis skraidyklėmis.

Tarp konkurse panorusių dalyvauti atlikėjų šiemet – tiek žinomos žvaigždės, tiek klausytojams dar nežinomi vardai.

„Nežinomi atlikėjai šį konkursą mato kaip puikią platformą pasirodyti, žymesni – mato progą laimėti, jie taip pat turi ir galimybę jų [klipų] sukurti daugiau. Mažiau žinomi sukuria vieną, bet į jį investuoja visą savo laiką, kai kurie ruošia klipą specialiai konkursui“, – pasakoja E. Žižytė.

Konkurse „KlipVid“ yra keturios nominacijos. Trijų iš jų laimėtojus renka komisija, tai – metų klipas, geriausias režisierius ir metų debiutas. O publikos simpatijas skirs portalo LRT.lt lankytojai.

Sausio 11 dieną įvyks iškilminga apdovanojimų ceremonija, kuri bus tiesiogiai transliuojama per LRT KULTŪROS kanalą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.