Naujienų srautas

Tavo LRT2017.12.19 18:28

Praėjusią savaitę žiūrimiausia laida – „Beatos virtuvė“

LRT.lt 2017.12.19 18:28

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Populiariausia praėjusios savaitės laida – „Beatos virtuvė“. Joje Beata Nicholson kvietė gaminti, planuoti šventinį meniu ir galvoti apie artėjančias šventes. „Beatos virtuvėje“ buvo gaminamas džiovintų slyvų, šokolado ir riešutų pyragas be miltų. Taip pat žiūrovai galėjo išvysti, kaip gaminamas itališkas kiaulienos vyniotinis. Su psichologe Aušra Kuriene laidos vedėja kalbėjo apie dovanas, į svečius užsuko ir žinomas aktorius Giedrius Savickas, jis pasakojo apie linksmas savo vestuves.

Kitoje „Beatos virtuvė“ laidoje – pokalbis apie Kalėdas su atlikėju Marijonu Mikutavičiumi. Silkės, ilgai keptos ėriuko mentės, patiektos su rytietiškais ryžiais, ir kalėdinio bandelių vainiko receptai.

Tarp populiariausių laidų išlieka ir peliukų Sūrskio bei Mauzerio apžvalgos. Vienoje laidų buvo kalbėta apie žurnalisto Edmundo Jakilaičio klausimus LVŽS pirmininkui Ramūnui Karbauskiui.

Kitoje peliukų laidoje – pokalbis apie tai, kad pelės buvo pakviestos dėstyti TSPMI studentams.

Aktyviai praėjusią savaitę peržiūrėta TV serialo „Laisvės kaina. Partizanai“ 11 serija.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai taip pat aktyviai žiūrėjo serialą „Seserys“.

Tarp žiūrimiausių laidų ir „Laba diena, Lietuva“. Laidoje kalbėta apie tai, kad sukanka metai premjero Sauliaus Skvernelio vadovaujamai vyriausybei. Aptarta, kokie ministrai ir kiek kartų buvo „linksniuoti“ žiniasklaidoje per šiuos metus. Dar kalbėta apie kebabus ir tai, kodėl Europos Parlamentas susirūpinęs jų mėgėjais. Taip pat – žiemiškas reportažas iš Laplandijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą