Tavo LRT

2017.12.11 13:47

Praėjusią savaitę žiūrimiausias – serialas „Laisvės kaina. Partizanai“

LRT.lt 2017.12.11 13:47

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Aktyviausiai praėjusią savaitę peržiūrėtos istorinio serialo „Laisvės kaina. Partizanai“ 9 ir 10 serijos.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai taip pat noriai stebėjo gruodžio mėnesio kalėdines „Beatos virtuvės“ laidas. Vienoje iš jų Beata Nicholson kalbino kunigą Algirdą Toliatą. Laidoje taip pat buvo gaminamas gardus žuvies pyragas, kalbėta apie valgomas dovanas ir rankdarbius, papuošiančius jūsų namus šventėms. Kitoje laidoje – interviu su Marijonu Mikutavičiumi, taip pat ilgai keptos ėriuko mentės, patiektos su rytietiškais ryžiais, ir kalėdinio bandelių vainiko receptai.

Populiari išlieka peliukų Sūrskio ir Mauzerio laida. Šioje laidoje peliukai komentavo turtingiausių Lietuvos žmonių sąrašą.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai taip pat aktyviai žiūrėjo serialą „Seserys“.

Tarp populiariausių praėjusios savaitės laidų – „LRT forumas“. Laidoje diskutuota apie sumaištį dėl monumento Vilniaus Lukiškių aikštėje. Laidoje dalyvavo kultūros viceministrė Gintautė Žemaitytė, architektas, Lukiškių aikštės sutvarkymo projekto vadovas Kęstutis Akelaitis, architektas, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto dekanas Jonas Audejaitis, Kultūros paveldo departamento direktorės pavaduotojas Algimantas Degutis, skulptorius Lukiškių aikštės memorialo konkurso laimėtojas Andrius Labašauskas, „Vyčio“ paramos fondo pirmininko pavaduotojas Vilius Kavaliauskas, politikos apžvalgininkė Monika Garbačiauskaitė.