Tavo LRT

2017.12.08 20:13

Šventinį mėnesį TV laidoje „Beatos virtuvė“ – neeiliniai svečiai

LRT.lt 2017.12.08 20:13

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“ prasideda didžiųjų metų švenčių maratonas, TV žiūrovams pasiūlysiantis gerų emocijų ir įkvepiančių pokalbių su visiems žinomais žmonėmis bei dovanosiantis skaniausių šventiškų receptų ir idėjų, kaip pasipuošti savo namus ar ką padovanoti.

Kaip kalėdinio himno autorius Marijonas Mikutavičius mokosi būti tobulu tėčiu ir kokią dovaną svajoja gauti šiemet? Kokia vestuvinė dovana labiausiai nustebino aktorių Giedrių Savicką, kuris net fimuodamasis laidoje nuolat kalbėjo, kaip smarkiai myli savo žmoną? Darni ir triukšminga įtakingiausio Lietuvos žurnalisto Edmundo Jakilaičio ir Rasos Jakilaitienės šeima prie Kalėdų stalo – apie gyvenimą, vaikus, šventes ir tradicijas. O prieš pat Naujuosius – ypatingas pokalbis Beatos virtuvėje su LR Prezidente Dalia Grybauskaite – apie naujai išbandytus šventinius receptus, pomėgį dovanoti ir įkvėpimą didžiuotis savo šalimi kasdien.

„Esu tikra: virtuvė yra visų namų širdis, juk čia kunkuliuoja ne tik puodai, bet ir verda gyvenimas, čia vyksta geriausi pokalbiai ir gimsta geriausios idėjos. Esu laiminga, kad šį šventinį mėnesį mano virtuvėje svečiuosis tiek daug įdomių asmenybių, o dar labiau džiaugiuosi, kad šiais įkvepiančiais pokalbiais galėsiu pasidalinti ir su LRT žiūrovais. Tikrai neperdėdama sakau, per visus šiuos filmavimus aš ir mano TV komanda verkėm arba iš juoko, arba braukėme susižavėjimo ašaras“, – pasakoja B. Nicholson.

LRT laida „Beatos virtuvė“ rodoma penktadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. O dabar ir čia dalinamės viena valgomųjų dovanų idėja – sausainiai su šokolado gabaliukais: nesudėtingi pagaminti, o sužavi ir vaikus, ir suaugusius. Gražiai supakavus – puikiausia dovana kolegai, mokytojai ar seneliui.