Tavo LRT

2017.11.28 14:41

Kalėdiniame LRT klipe parodys, kas įvyksta namuose, kai jie lieka tušti

Jau pirmosiomis gruodžio dienomis LRT TELEVIZIJOS žiūrovai savo ekranuose išvys naująjį kalėdinį vaizdo klipą. Režisieriaus Roko Makarevičiaus teigimu, nors ir skamba gana neįprastai, pagrindinis veiksmas vyks tuščiuose namuose, kur truputėlis magijos „įjungs“ kalėdinę atmosferą. 

R. Makarevičius pasakoja, jog vaizdo klipo filmavimas susidėjo iš dviejų etapų. Pirmiausia buvo filmuojami LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjai – Marijus Žiedas, Beata Nicholson, Ugnė Galadauskaitė ir Gerūta Griniūtė, tačiau jie klipe sušmėžuos vos kelias sekundes. O pagrindinis vaizdo klipo veiksmas vyks tuščiame name.

„Žmonės išeina iš namų ir, patys to nežinodami, sukelia grandininę reakciją. Dėl skersvėjo nuo lentynų pradeda kristi vaikų sudėti kamuoliai, jie „įjungia“ visus namus. Kai namo gyventojai sugrįžta, visi namai jau pasipuošę ir pasiruošę Kalėdoms. Dėl kažkokios magijos tų žmonių gyvenime įvyksta mažas stebuklas. O mes, LRT žiūrovai, pamatysime, kas ten nutiko iš tikrųjų“, – intriguoja režisierius.

R. Makarevičiaus teigimu, filmavimo darbai truko nuo 16 val. iki 5–6 val. ryto. „O ruoštis jam pradėjome dar anksčiau – nuo 10 val. Po darbų buvome nebegyvi. Bet, tikiuosi, buvo verta ir žiūrovams patiks“, – svarsto režisierius.

Kalėdinis vaizdo klipas LRT TELEVIZIJOS eteryje – jau netrukus, o kol kas siūlome pasidairyti po filmavimo užkulisius: