Tavo LRT

2018.02.02 12:36

LRT inicijuoja akciją „Iškelk vėliavą“: kviečia pasižvalgyti po klipo kūrimo užkulisius

Skaičiuojant paskutines 100-ą dienų iki Valstybės atkūrimo šimtmečio, LRT inicijuoja visuomeninę socialinę akciją „Iškelk vėliavą“. Ja siekiama sukurti tradiciją – paskatinti lietuvius iškelti trispalvę ne tik per valstybines šventes. Akcijai LRT kuria vaizdo klipą.

Pagrindinis klipo herojus – jaunas, talentingas muzikantas, neradęs darbo pagal specialybę ir išvykęs laimės ieškoti svetur. Emigravus lietuvio gyvenimas nepagerėjo, jis dirbo sunkų, juodą darbą. Tačiau vaikinas netikėtai sulaukia pasiūlymo grįžti į Lietuvą dirbti muzikos mokytoju.

„Iš esmės klipas yra apie sprendimą grįžti, nes pokyčiai gyvenime visą laiką sudėtingi, niekada nėra lengvi, ypač tokie dideli pokyčiai, kaip kraustymasis iš vienos šalies į kitą, tam kad dirbtum ar gyventum. Dėl to bandom į trumpą laiką suspausti pakankamai ilgą istoriją ir kartu atskleisti vidinę žmogaus pokyčio dramą“, – pasakoja klipo režisierius Danielius Buckus.

Kaip sako režisierius, nesvarbu, lietuvis emigravęs, ar gyvena Lietuvoje. Svarbu, kad jis nepamirštų savo šaknų ir neprarastų ryšio su tėvyne. 

Pasižvalgyti po klipo kūrimo užkulisius galite Erikos Alonderytės reportaže.