Tavo LRT

2017.11.02 15:51

Antrą savaitę iš eilės dvi laidos išlieka žiūrimiausios LRT TELEVIZIJOS žiūrovų

LRT.lt 2017.11.02 15:51

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Populiariausia laida praėjusią savaitę, kurią žiūrovai rinkosi žiūrėti daugiausiai kartų, – „Beatos virtuvė“. Laidoje kalbėta apie tai, kaip šeimininkui teisingai pasirinkti būsimo augintinio, šuns veislę. Laidoje taip pat lankėsi ir mitybos patarimais bei dietinio deserto receptu dalijosi laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Eglė Daugėlaitė. Laidos kūrėjai taip pat svečiavosi pas ūkininkus, rauginto maisto ekspertus, o vedėja Beata Nicholson dalijosi gardžiais patiekalų receptais savaitgaliui.

Gausių žiūrovų simpatijų antrą savaitę iš eilės sulaukia ir peliukų Sūrskio ir Mauzerio apžvalgos. Šį kartą žiūrovams labiausiai patiko laida, kurioje diskutuota apie stilių, meną ir mados dizainerį Juozą Statkevičių.

Tarp praėjusios savaitės populiariausiųjų ir laida „Keliai, mašinos, žmonės“. Joje kalbėta apie automobilio pirkimą. Tai jaudinantis įvykis kiekvienam vairuotojui, ypač jei mašina naujutėlaitė ir perkama iš automobilių salono. Aiškėja, kad net ir ten gali būti pardavinėjama katė maiše. Laidoje – istorija apie tai, kaip naujų automobilių salone buvo nusipirkta perdažyta ir remontuota transporto priemonė.

Aktyviai peržiūrėta ir serialo „Laisvės kaina. Partizanai“ 4-oji serija.

Tarp praėjusios savaitės populiariausiųjų – aktualijų laida „Dėmesio centre“. Laidoje kalbintas 85-ąjį gimtadienį ką tik sutikęs politikas Vytautas Landsbergis. Jubiliejus tapo puikia proga pasikalbėti apie jaunąją kartą, jaunus politikus ir lyderius.