Tavo LRT

2017.10.26 20:45

B. Nicholson apie augintinių šunybes: yra suėdę ir batus, ir mano keptą tortą

LRT TELEVIZIJOS laida „Mūsų gyvūnai“, LRT.lt2017.10.26 20:45

Du Lietuvoje retos veislės šunis auginanti kulinarinių laidų vedėja, žurnalistė Beata Nicholson tikina, jog šie gyvūnai namus pripildo džiaugsmo, o vaikus moko atsakomybės. Ir nors gyvenimas su augintiniais neįsivaizduojamas be eibių, moteris tikina niekuomet nesigailėjusi šeimos sprendimo auginti Cockapoo veislės šunis.

„Ne aš buvau šunų pirkimo iniciatorė, tai – mano vyro idėja. Jis užaugo su šunimis, nes jo šeima visuomet veisė šiuos gyvūnus. Aš taip pat užaugau su šunimis ir esu iš tų žmonių, kurie šunis myli labiau nei kates. Katė – pernelyg emociškai neįsipareigojusi savo šeimininkui, man nepatinka jos atsainumas. Man reikia to tikro jausmo, kurį suteikia šuo“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Mūsų gyvūnai“ apie du savo augintinius – šešerių Bonbon ir dvejų Coco – pasakojo B. Nicholson.

Ji atskleidė, kad augintiniais rūpinasi ne tik jiedu su vyru, bet ir vyresnieji vaikai. „Manau, kad auginami šunys ugdo vaikų atsakomybės jausmą. Mūsų vaikai vedžioja šunis, nors, žinoma, kartais tenka juos priversti tai padaryti. Taip pat jie turi šunims paduoti maisto.

Neįsivaizduoju tokio varianto, kai vaikai labai nori šuns, o tėvai, patys šuns nenorėdami, nuperka augintinį vaikams ir liepia visiškai juo pasirūpinti. Vaikas negali pasirūpinti šunimi 100 proc., todėl manau, kad prieš įsigyjant šunį visiems šeimos nariams reikia būti tvirtai apsisprendusiems“, – tikina LRT TELEVIZIJOS laidos „Beatos virtuvė“ vedėja.

Kulinarės teigimu, jos augintiniai mėgsta krėsti šunybes: „Bonbon tikrai buvo sugraužęs ne vieną porą mano batų ir aukštakulnių. Tiesiog nustojau juos palikinėti apačioje. Tas pats šuo įvertino ir mano kulinarinius sugebėjimus: gaminau tortą, iškepiau biskvitus ir palikau juos ant stalo. Bonbon yra labai šoklus, tad nieko keisto, jog grįžusi namo pamačiau, kad biskvitas jau suvalgytas.“

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Mūsų gyvūnai“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt