Tavo LRT

2017.10.24 11:15

Vienuoliktasis LRT OPUS gimtadienis – su 11 grupių

Vienuoliktąjį savo gimtadienį LRT OPUS pažymės ypatingai: vienuoliktą vienuolikto mėnesio dieną vyks didžiulis koncertas, kuriame pasirodys vienuolika grupių. Taip žada LRT OPUS laidų vedėjas Richardas Jonaitis. 

Tarp minėtų 11 grupių – ir „Baltasis kiras“. „LRT OPUS visuomet stengiasi dėl muzikantų, dėl klausytojų, dėl transliacijos“, – įsitikinęs grupės lyderis Tautvydas Augustinas. 

Pasak R. Jonaičio, visi prabėgę LRT OPUS metai buvo orientuoti į naują muziką, į jos ieškojimą. 

„Nes toks ir yra pagrindinis LRT OPUS tikslas – pasiūlyti kažką naujo ir sau patiems, ir klausytojams. Džiugu, kad per tuos metus įvyko LRT OPUS „Ore“ transliacijų, visus tuos koncertus galima matyti per LRT KULTŪRĄ ar mediatekoje. Atsirado mūsų transliacijos Palangoje, jau ketvirtus metus iš Palangos grojame opusišką muziką“, – pasakoja laidų vedėjas. 

Daugiau apie LRT OPUS gimimo dieną – laidoje „Labas rytas, Lietuva“. 

2006 m. rudenį nuo „Faithless“ kūrinio „God is a DJ“ prasidėjo LRT Opus istorija. Per 11 metų kai kas pakito, pvz., pavadinimas – 2012-ųjų spalį OPUS 3 virto LRT OPUS, keitėsi komandos nariai, senbuvių išvaizda, pažemėjo balsai, bet pagrindinis tikslas išliko tas pats – ieškoti naujos, populiariose radijo stotyse neskambančios, skoningos muzikos ir ja pristatyti LRT OPUS eteryje, kalbinti išskirtinius kūrėjus bei iškilias Lietuvos asmenybes.

Menų fabrike LOFTAS gros 11 kolektyvų:„Ministry Of Echology“, migloko, „Solo Ansamblis“, MC Mesijus ir Münpauzn, „Junior a“, „Fusedmarc“, Paulius Kilbauskas, „Colours of Bubbles“, Alina Orlova, ROYCE ir „Baltasis kiras“.