Tavo LRT

2017.10.18 10:40

E. Žičkui su legendiniu „Queen“ gitaristu pavyko pasikalbėti uždraustomis temomis

Trečiadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovų laukia išskirtinis interviu. Laidos „Gyvenimas“ vedėjui ir prodiuseriui Edvardui Žičkui pavyko apsilankyti legendinio grupės „Queen“ gitaristo Briano May namuose ir, pasinaudojus aplinkybėmis, pasikalbėti nesuderintomis temomis.

Dėl interviu E. Žičkus kartu su 30-ia Europos šalių žurnalistų kreipėsi dar vasarą ir prieš kelias savaites sulaukė netikėto skambučio, kad yra kviečiamas į legendinio muzikanto namus. Tiesa, buvo iškelta daug papildomų sąlygų: „Gyvenimo“ žurnalistas negalėjo atsivežti savo filmavimo komandos (turėjo pasikliauti 11-os žmonių komanda, kuri įprastai dirba su BBC), negalėjo nė kiek sirguliuoti, turėjo neklausti kai kurių klausimų.

„Tiesiog pasako faktą ir pasako laiką. Ir, be abejo, tau pačiam nekyla minčių – galėsi ar negalėsi. Tiesiog ieškai skrydžių, galvoji, ką čia daryti su ta BBC filmavimo komanda. Pirmą kartą per interviu dirbau su 11 žmonių: keli garsistai, operatoriai, apšvietėjai ir t. t.“, – pasakoja laidos prodiuseris.

Pasak jo, profesionali komanda visgi pačioje interviu pradžioje pridarė klaidų, dėl kurių B. May susierzino, tačiau tuo LRT TELEVIZIJOS žurnalistas apsukriai pasinaudojo. Nors prieš interviu buvo susitarta, kad negalima kalbėti apie „Queen“, apie Freddie Mercury, apie B. May šeimą ir onkologinius susirgimus, laidos „Gyvenimas“ vedėjas interviu pradėjo būtent nuo šių temų.

„Pasinaudojau techniniu broku su mikrofonais, tada visi pasimetė scenarijuje, nuo ko pradedame, aš apsimečiau, kad irgi pasimečiau, ir pradėjau nuo „Queen“. Ir pokalbis pasisuko apie viską: apie gyvenimą, pinigus, šlovę, nesėkmes, nuodėmes, sveikatą, perkainotas vertybes ir „Queen“ dabar“, – pasakoja E. Žičkus.

Visą interviu su legendiniu „Queen“ gitaristu išvysti galėsite jau trečiadienio vakarą per LRT TELEVIZIJĄ 19:30 val. laidoje „Gyvenimas“.

O visą E. Žičkaus pasakojimą apie interviu žiūrėkite įraše.