Tavo LRT

2017.10.04 11:20

Antrą savaitę iš eilės didžiausio populiarumo sulaukusi laida – „Beatos virtuvė“

LRT.lt 2017.10.04 11:20

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrimiausia LRT TELEVIZIJOS laida – „Beatos virtuvė“. Laidoje svečiavosi baleto meistras Nerijus Juška. Taip pat laidoje kalbėta apie įkvėpimą pradėti sportuoti, apie sraigių ūkį, kurį įsteigė sporto čempionės. Atskleisti gardūs savaitgalio receptai.

Tarp populiariausių laidų taip pat – „Dėmesio centre“. Laidoje kalbėta apie plagiato skandalą Kauno technologijos universitete. KTU rektorius Petras Baršauskas kaltinamas nuplagijavęs didžiąją dalį savo mokslinio darbo. Studijoje vieši KTU rektorius ir Kalifornijos universiteto profesorius, taip pat Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Algirdas Avižienis. Kitos laidos tema – skilimas Seimo socialdemokratų frakcijoje. Apie tai diskutavo Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas ir Seimo vicepirmininkas Gediminas Kirkilas ir Lietuvos socialdemokratų frakcijos seniūno pavaduotojas Juozas Olekas.

Populiarumo pozicijų neapleidžia ir vaidybinis ispanų serialas „Seserys“, kuris ir vėl buvo aktyviai žiūrimas LRT TELEVIZIJOS žiūrovų.

Itin pamėgtas praėjusią savaitę buvo ir serialas „Jaunasis popiežius“.

Didelio žiūrovų dėmesio sulaukė naujasis LRT TELEVIZIJOS muzikinis šou „Dainuoju Lietuvą“. Jame atskleidžiamos gražiausios ir populiariausios per pastarąjį šimtmetį sukurtos lietuviškos dainos, atliekamos garsių šalies atlikėjų. Šį šeštadienį paaiškėjo dar trys kūriniai, keliausiantys į kitą etapą ir kovosiantys dėl teisės tapti geriausia Lietuvos šimtmečio daina.