Tavo LRT

2017.10.17 14:57

„Idėja Lietuvai“: LRT apžvelgia naujausius siūlymus

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.10.17 14:57

Projektas „Idėja Lietuvai“ – nacionalinė iniciatyva, siekianti suburti nepriklausomos šalies šimtmečio slenkstį liudijančius protus, kuriems rūpi mūsų valstybės išlikimas, stiprybė ir gerovė. Interneto svetainėje idejalietuvai.lt jo iniciatoriai sulaukia vis daugiau visuomenės siūlomų idėjų. Jos apžvelgiamos laidoje „Laba diena, Lietuva“.

Portalo „Idėja Lietuvai“ redaktorės Julijos Vercinskės teigimu, paprastai žmonės siūlo nuo vienos iki trijų idėjų, tačiau į portalą patenka ne visos. Anot redaktorės, viena įdomiausių pastaruoju metu pasiūlytų idėjų yra įsteigti būsimų Seimo narių universitetą, kurį pabaigus, būtų galima kandidatuoti į Seimą.

LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjo Edmundo Jakilaičio pastebėjimu, idėjų apie Seimo narius piliečiams netrūksta, ir pasimokyti už šalies valdymą atsakingiems žmonėms tikrai būtų ko.

„Pavyzdžiui, visai smagi idėja, žinoma, vertinant juokais, šalia Seimo nario pavardės rašyti jo intelekto koeficiento dydį. Arba įvesti privalomus egzaminus kandidatams į Seimo narius, jie turėtų jau iš anksto būti bent minimaliai pasikaustę“, – svarsto žurnalistas.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt