Tavo LRT

2017.09.28 13:54

„Karalių pamainos“ režisierius: pasigarsinkite televizorių

LRT TELEVIZIJA tęsia lietuviško kino vakarų tradiciją – ketvirtadienį televizijos žiūrovams bus pristatytas Igno Miškinio filmas „Karalių pamaina“. „Labas rytas, Lietuva“ studijoje svečiavęsis režisierius tikina, jog, žiūrint šį filmą, verta pasigarsinti televizorių – žiūrovų lauks ne tik gilūs ir prasmingi dialogai, bet ir puikus garso takelis.

„Jau para, kai jaunas policininkas Kastytis (akt. Vainius Sodeika), paliktas vienas nuošalioje priemiesčio klinikoje, saugo komoje esantį ligonį, įtariamą Antrojo pasaulinio karo nusikaltimais.Budėjimo pamaina seniai baigėsi, tačiau niekas neatvyksta jo pakeisti, o vadovybė taip pat nesusisiekia. Nepaisant neaiškios situacijos, jaunasis pareigūnas nesitraukia nuo įtariamojo palatos. Jis įsitikinęs šios misijos svarbumu, nes užduotį gavo iš paties komisaro, todėl yra pasiryžęs nepalikti savo posto, kol negaus naujo įsakymo. Tuo labiau – tai pirmoji užduotis jo gyvenime.

Deja, vienatvė, nuovargis, alkis, vis didėjantis neužtikrintumas ir kartu užsispyrimas atlikti pareigą paverčia jį tiksinčia laiko bomba. Ji sprogsta pačiu netinkamiausiu metu. Būtent tada, kai jaunasis policininkas turi priimti sudėtingiausią savo gyvenime sprendimą – kiek tvirtai ir kam jis yra pasiryžęs, saugojant blėstančią kominio senio gyvybę, kai visas pasaulis trokšta tik greitos jo mirties“, – taip LRT TELEVIZIJOS ryto naujienų laidoje buvo pristatytas jau trečiasis režisieriaus I. Miškinio pilno metro filmas „Karalių pamaina“.

Paklaustas, ką galėtų patarti LRT TELEVIZIJOS žiūrovams, kurie filmą stebės jau ketvirtadienio vakarą, režisierius pasiūlė pasigarsinti televizorius.

Visas pokalbis – vaizdo įraše.

Filmas „Karalių pamaina“ – jau ketvirtadienio vakarą, 22.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ!