Naujienų srautas

Tavo LRT2017.09.26 15:52

Praėjusią savaitę žiūrimiausia laida – „Beatos virtuvė“

LRT.lt 2017.09.26 15:52

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“ Beata Nicholson klausė žiūrovų: „Šį vakarą noriu jūsų paklausti: ar esate laimingi, ar nesate pikti, ar esate patenkinti savo gyvenimu? Jeigu ne, galbūt reikėtų išlaisvinti savo kūrybiškumą? Žinokite, kad kūrybingam galima būti kiekvieną dieną bet kuriame savo gyvenimo žingsnyje ir ypač virtuvėje“. Ji rodė, kaip pasigaminti kažką įdomaus artėjančiam savaitgaliui, kalbėjo apie tai, kaip maistas įkvepia kūrybai, atskleidė naminio pomidorų padažo receptą, svečiavosi ekologiniame ūkyje ir atskleidė neįtikėtiną sulieknėjimo istoriją. Ši laida tarp LRT TELEVIZIJOS žiūrovų praėjusią savaitę buvo populiariausia.

Praėjusią savaitę taip pat aktyviai žiūrėtas režisieriaus Paolo Sorrentino sukurtas serialas „Jaunasis popiežius“ su aktoriumi Judu Law.

Tarp populiariausiųjų praėjusios savaitės įrašų – LRT TELEVIZIJOS laida „Dėmesio centre“. Laidoje kalbėta apie tai, kad prokuratūra pareiškė įtarimus politinei partijai Liberalų sąjūdis. Partija įtariama kyšininkavimu ir prekyba poveikiu. Apie tai laidoje diskutavo Liberalų sąjūdžio lyderis Remigijus Šimašius, TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas ir Valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Povilas Urbšys.

Praėjusią savaitę taip pat aktyviai žiūrėtas vaidybinis ispanų serialas „Seserys“.

„Panoramoje“ – apie galingą žemės drebėjimą Meksikoje, apie tai, kad dauguma Lietuvos socialdemokratų partijos skyrių siūlo trauktis iš valdančiosios koalicijos; žemės savininkus dar šiemet pasieks didesni mokesčiai; baigėsi „Zapad“ pratybos: Baltarusijos opozicijos teigimu, Maskva spaudžia Minską įsileisti rusų karinę bazę. Jungtinių Tautų generalinėje asamblėjoje – itin aštri Dalios Grybauskaitės kalba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą