Naujienų srautas

Tavo LRT2017.09.20 14:11

R. Kulvinskytė: pažiūrėję „Klauskite daktaro“, vaikai nebeleidžia maišyti blynų

Laida „Klauskite daktaro“ tampa neatsiejama ne tik vyresnio amžiaus žmonių, bet ir jaunimo ir net vaikų dienos dalimi, sako viena iš laidos vedėjų – Rimantė Kulvinskytė. Jos teigimu, profesoriaus Alvydo Unikausko patarimų klausantys vaikai ima keisti net senelių įpročius.

„Mūsų laidą pradeda žiūrėti vis daugiau jaunų žmonių, jaunų mamų, kurios namuose augina vaikučius, taip pat – patys vaikai. Seneliai, atvykę į mūsų laidos filmavimus, pasakoja, jog jų anūkai, grįžę į namus po darželių, mokyklų, įsijungia laidą, viską išklauso ir tada seneliams nebeleidžia pirkti nei sausainių, nei ledų, nei blynų maišyti pusryčiams“, – šypsosi viena laidos kūrėjų.

Trečiąjį sezoną skaičiuojanti sveikatos patarimų laida, anot R. Kulvinskytės, bus dar labiau pritaikyta jaunesnio amžiaus žiūrovams.

„Atsiras nauja skiltis apie vaikų mitybą, taip pat bus nauja rubrika – vaikų klausimai daktarui. Mažieji darželiuose galės užduoti klausimus daktarui, tad eteryje skambės ir tokie klausimai – ar galima valgyti snarglius, ir daktaras į juos atsakys“, – juokiasi R. Kulvinskytė.

Jos teigimu, žiūrovų laukia dar viena smagi rubrika – žinomų žmonių mityba ir gyvenimo būdas. „Žinoma, visi pagal vieną matą negalime būti matuojami, bet per žinomų, sėkmės lydimų žmonių istorijas norime pristatyti, kaip galima sveikai gyventi“, – tikina laidos kūrėja.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi