Tavo LRT

2017.09.15 11:48

„60 minučių“ pradeda transliacijų ciklą iš Signatarų namų

LRT.lt2017.09.15 11:48

LRT RADIJO tiesioginio eterio laida „60 minučių“ pradeda transliacijų ciklą iš Signatarų namų Vilniuje – pastato, kuriame 1918 m. dvidešimt Lietuvos Tarybos narių pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės aktą. Šešiose laidose bus kalbama apie per šimtmetį mūsų valstybės nueitą kelią ir ateities vizijas. 

Pirmoji laida – jau šį penktadienį, rugsėjo 15 d. nuo 17 val. per LRT RADIJĄ. Joje – apie Lietuvos geopolitinę situaciją 1918 m. ir šiandien, apie 1917 m. rugsėjį vykusios Vilniaus konferencijos reikšmę, apie tai, kaip minėsime valstybės atkūrimo šimtmetį ir koks jausmas savo gimtadienį švęsti kartu su Lietuva. Vienas tokių, gimusių vasario 16, – chorvedys Tadas Šumskas, kurį kalbins žurnalistė Agnė Skamarakaitė.

„Transliuoti „60 minučių“ laidas is Signatarų namų mums su kolega Deividu Jursevičiumi pasiūlė laidos prodiuseris Vytautas Markevičius. Mudviem idėja pasitikti valstybės atkūrimo šimtmetį ten, kur buvo pasirašytas Nepriklausomybės aktas, labai patiko. Tikiuosi, transliacijų vieta ir mums, ir klausytojams padės pajusti to laikmečio dvasią“, – sako laidos vedėja.

„60 minučių“ – 17 val. per LRT RADIJĄ ir portale LRT.lt! 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt