Tavo LRT

2017.09.10 14:24

I. Krupavičius Vilniaus maratone įveikė 21 km: buvo kaip niekad sudėtinga

15min.lt2017.09.10 14:24

Sekmadienį į sostinės senamiesčio gatves plūdo būrys mėgstančių aktyviai laisvalaikį praleisti žmonių – tūkstančius sporto aistruolių pritraukė kasmetinis Vilniaus maratonas. Bėgime dalyvavo ir TV laidų vedėjas Ignas Krupavičius, sekmadienį įveikęs pusmaratonį – 21,098 kilometro.

I. Krupavičius teigė, kad „Danske Bank Vilniaus maratone“ dalyvauja ne pirmąsyk, tačiau niekuomet nėra buvę taip sunku įveikti pusmaratonio distanciją.

„Esu ne kartą bėgęs pusmaratonį, bet šis kartas buvo kaip niekad sudėtingas. Nusiteikęs buvau puikiai, tačiau pasiruošimo – mažiau. Uždarė vasarą Vilniaus oro uostą, teko daugiau laiko praleisti lietuviškame pajūryje, tad pasiruošimui neskyriau daug dėmesio“, – 15min sakė I. Krupavičius.

I. Krupavičius pasakojo, kad „Rimi pusmaratonį“ įveikti vis tik pavyko, o prie Igno ryžto prisidėjo ir kiti bėgikai.

„Pusmaratonį įveikiau dėka draugų, kuriuos sutikau pakeliui. Ne vieną kartą kilo mintis palikti trasą, nes nelaikė nei kojos, nei sąnariai. Įkvėptas draugų ir savanorių, tikslą pasiekiau ir tuo labai džiaugiuosi“, – šypsojosi I. Krupavičius.

Pasiekęs finišą, I. Krupavičius suprato – bėgti buvo verta, o visos kančios atsipirko su kaupu.

„Jaučiuosi atjaunėjęs ir padaręs gerą darbą. Džiaugiuosi, kad yra daug žmonių, kurie vis dar jaučia malonumą bėgti. Tačiau šįkart susidarė įspūdis, kad kai kurie žmonės per dideles kančias jautė ir manau, kad galėtų mažiau save kankinti dėl rezultatų“, – teigė I. Krupavičius.

Trumpą distanciją sekmadienį bėgo ir I. Krupavičiaus 5-erių metų sūnus Bartas. „Būtų buvę labai negražu nebaigti trasos, ateiti be medalio ir jo neįkvėpti“, – sakė I. Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt