Tavo LRT

2017.09.09 13:34

Legendinis lietuvių liaudies dainų projektas „Folkšokas“ – per LRT TELEVIZIJĄ

LRT.lt2017.09.09 13:34

Net 35 liaudies dainos su trenksmu kyla į XXI a. sceną, kaip naujausi hitai. Legendinis lietuvių liaudies dainų projektas „Folkšokas“ sugrįžta į LRT eterį jau šį šeštadienį 21 val.  

Šiuolaikinės aranžuotės, daugiau kaip 40 populiariausių Lietuvos grupių ir atlikėjų – tai laukia LRT TELEVIZIJOS žiūrovų šeštadienio vakarą. 

Į sceną žengs „Čilinam“, Lukas ir „Golden Age“, „4 Roses“, „69 danguje“, „Čiutyta“, „Kitava“ ir AroLieta, „Taruta“ (Ukraina), „Happyendless“, „Ratilio“, „Martvežiai“, „Mingė“, Edmundas Kučinskas, Katažina Zvonkuvienė ir Deivydas Zvonkus, Liepa Mondeikaitė, Igoris Kofas, Stano, Algis Drėma, Vytautas Šiškauskas, Loreta Sungailienė, Andrius Mamontovas, Vytautas, Eglė ir Ieva Juozapaičiai, Neda Malūnavičiūtė, Deividas Bastys, Tadas Juodsnukis, Žilvinas Žvagulis, Darius Gakas (Australija), Česlovas Kriščiūnas, Andrius Borisevičius, Marius Matulevičius, Aleksandras Makejevas, Gražvydas Sidiniauskas, Marija Beržė, Justina Budaitė, Jurijus Veklenko, „7 mūzų“ šokėjos ir kiti. 

Legendinis lietuvių liaudies dainų projektas „Folkšokas“ sugrįžta su trenksmu: koncerto žiūrovų laukia net 35 naujos dainų aranžuotės, bene įspūdingiausia šiais metais Lietuvoje scena ir kompiuteriais projektuotas net 300 kilovatų galios koncertinis apšvietimas bei specialios vaizdo projekcijos.

„Folkšokas 2017“ – rugsėjo 10 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt