Tavo LRT

2017.09.08 12:26

E. Mildažytė: perspjausiu ir A. Pugačiovą

Karolina Drigotaitė, LRT.lt2017.09.08 12:26

Naujasis LRT sezonas nustebino jau ne kartą, o viena labiausiai intriguojančių naujienų – visiškai kitoks jau tridešimt metų televizijoje matomos Editos Mildažytės amplua. Moteris ėmėsi naujos laidos „Editos šou“, kurios pirmasis filmavimas vyko šį antradienį.

„Kai vyrams stukteli penkiasdešimt, jie paprastai nusiperka raudoną kabrioletą ir įsitaiso perpus už save jaunesnę pakeleivę. Čia – trumpajame laikotarpyje. Ilgajame – kabrioletas būna pakeičiamas minivenu dėl naujosios vados. O mes, moterys? Kas – mūsų kabrioletas? Mano kabrioletas – štai čia, o pakeleiviai – visi, kurie atėjo“, – surinkusius studijos žiūrovus pasveikino E. Mildažytė.

Šou, kuris, kaip žada kūrėjai, pralinksmins ilgam, žinoma žurnalistė pradėjo nuo komentarų spaudoje skaitymo. Pastarieji internete pasipylė iš karto, kai tik pasirodė žinios, jog E. Mildažytė imasi naujo šou, kuriame – dainuos, šoks ir provokuos savo svečius.

V. Radžiūno (LRT) nuotr. 

„Jau smėlis byra, o ji dar darkosi“, – stebėjosi vienas komentatorių. „,Gerbiamieji, tai – ne smėlis, o jaunystėje nesudegęs parakas“, – nepasimetė E. Mildažytė. Žinoma moteris neišvengė ir palyginimo su Rusijos estrados žvaigžde Ala Pugačiova, kuri, sulaukusi solidaus amžiaus, pagimdė dvynukus. „Pugačiovai aš nenusileisiu ir pagimdysiu trynukus“, – atkirto E. Mildažytė. Viena interneto komentatorių ragino nuo šiol saugoti savo vyrus. „Jei mano meilužių sąraše pamatysite ne tik savo nenusaugotą vyrą, bet ir porą delfinų, Bengalijos tigrą ir kaktusą, būtinai viskuo tikėkite“, – šypsojosi žurnalistė.

Studijoje pasirodė ir aktorė Kristina Kazlauskaitė, kuri kartu su laidos vedėja prisėdo pasikalbėti. Čia geros nuotaikos taip pat netrūko. E. Mildažytė pasiteiravo, ar jos viešnia yra sirgusi žvaigždžių liga, ir kas tai yra.

V. Radžiūno (LRT) nuotr. 

„Žvaigždžių ligos požymiai – kai kažko nori, bet nežinai ko“, – atsakė aktorė. Paklausus, kada ši liga nuslopo, K. Kazlauskaitė patikino: „Kai išėjau į pensiją.“

Tačiau vien pokalbiu aktorei išsisukti nepavyko – jai teko užduotis suvaidinti orangutanų tyrinėtoją Birutę Galdikas.

Tai  – ne vienintelis vaidybinis epizodas projekte.„Nesakykite, kad niekada nebuvo rytų, kai nenorėjote prisiminti, kas buvo vakare, ir jau tikrai nesakykite, kad nebuvo kartų, kai namo grįžote susikišę sijoną į pėdkelnes“, – aktorinį Mariaus Repšio ir Violetos Mičiulienės numerį pristatė E. Mildažytė. Susirinkusiuosius smuiko garsais žavėjo ir merginų trio „Electric ladies“.

Kas dar vyko „Editos šou“, stebėkite jau rugsėjo 17 d. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.