Tavo LRT

2017.08.22 17:14

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – dienos naujienos ir oro uosto atidarymas

LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2017.08.22 17:14

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Populiariausia praėjusios savaitės laida „Laba diena, Lietuva“ kalbėjo apie ieškomiausius Lietuvos nusikaltėlius – studijoje kriminalistas papasakojo, kokie žmonės yra labiausiai ieškomi ir kokios pagalbos policija tikisi iš visuomenės. Dar viena nagrinėta tema – vis dar nesustabdomas kiaulių maras: Lietuvoje daugėja kiaulių maro židinių. Taip pat laidoje aiškintasi, ar tiesa, kad dezodorantai ir antiperspirantai yra kenksmingi ar net gali sukelti vėžį.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukusioje aktualių pokalbių laidoje „Dėmesio centre“ aptarta tema – Vilniaus oro uosto veiklos atnaujinimas po daugiau kaip mėnesį trukusios rekonstrukcijos. Kokią įtaką uždaryti pagrindiniai šalies oro vartai turėjo keleivių srautams ir kokių pokyčių oro transporte galime tikėtis ateityje, laidoje kalbėjo susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Gediminas Almantas ir Nacionalinės turizmo verslo asociacijos valdybos pirmininkas Kęstutis Ambrozaitis.

Europos kultūros žurnalas „Euromaxx“ šįkart LRT televizijos žiūrovus pakvietė pasiplaukioti Liublijanicos upe, pasižvalgyti po gražiausius Londono ir Prancūzijos sodus, pamatyti pasakiškas smėlio pilis Belgijos pajūryje. Taip pat laidoje pristatytos 2017-ųjų maudymosi kostiumėlių mados, supažindinta su tradicine gruzinų virtuve.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Specialus tyrimas“ gvildenta tema – vos už kelių savaičių šalia Lietuvos valstybės sienų prasidėsiančios karinės pratybos „Zapad 2017“. Jų su nerimu laukia pasienio miestelių gyventojai ir dieną naktį moderniausia technika valstybės sieną stebintys Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasieniečiai. Tokiu neramiu metu ties Nemunu, kur eina Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija riba, iškilo tiltas per Baltosios Ančios upę. Kas ir kam pastatė šį ketvirtį milijono eurų kainavusį tiltą, vedantį į galimo agresoriaus glėbį? Ir kodėl dabar, kai „Zapad“ – visai čia pat? Į tokius klausimus atsakymų ieškojo laidos kūrybinė komanda.

Kita laidoje aptariama tema – šią vasarą imta garsiai kalbėti apie sostinės gyventojų bei svečių pamėgtame Bernardinų sode įrengtas sūpynes vaikams – vadinamąjį „Paukščių lizdą“. Pasirodo, nebe pirmus metus vaikai lizde patiria siaubingas traumas. Po atvejo, apie kurį pasakota laidoje, situacija staigiai pasikeitė – išsigąsta didžiulių nukentėjusių tėvų ieškinių.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė ir „Žinios“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt