Tavo LRT

2017.08.12 11:59

Antrasis „Žurnalistų regatos“ etapas iš dalyvių pareikalavo kantrybės

LRT.lt 2017.08.12 11:59

Nors penktadienį pagrindiniai 50-osios „Kuršių marių regatos“ dalyviai turėjo laisvą nuo varžybų dieną, dalyvių jachtomis savo jėgas išbandė buriavimo varžybose regatos draugai – žurnalistai, rėmėjai ir partneriai. Nidoje įvyko net dvejos varžybos: antrasis „Helly Hansen“ žurnalistų regatos etapas ir „Asus“ KMR rėmėjų regata, teigiama pranešime spaudai. Regatoje dalyvauja ir LRT atstovai.

„Dėl vėjo stokos varžybos galėjo ir neįvykti. Vis dėlto, dalyvių kantrybė atsipirko – startą šiek tiek atidėjus, tiek žurnalistai, tiek rėmėjai galėjo startuoti ėmus dvelkti kad ir nestipriam, tačiau jachtoms judėti jau leidžiančiam vėjui“, – teigė vyriausiasis varžybų teisėjas Rolandas Žentelis.

Įvairių žiniasklaidos kanalų atstovams šios varžybos „RS-280“ klasės jachtomis šį sezoną jau buvo antros. Pirmasis jų regatos etapas įvyko gegužės mėnesį per „RS-280“ jachtų klasės sezono atidarymą Kaune.

Šiame, antrajame regatos etape, pirmąją vietą iškovojo „Lietuvos ryto“ komanda su jachta „Hornas“ (kpt. Šarūnas Abraitis). Antrąją vietą užėmė „TV3“ komanda su jachta „Presto“ (kpt. Marius Alekna). Trečiąją vietą iškovojo „15min.lt“ komanda su jachta „Zig Zag“ (kpt. Aivaras Mieliauskas). LRT komanda, kurią sudaro LRT TELEVIZIJOS žurnalistai Jovita Sukackaitė, Giedrius Vitkauskas, LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis, LRT.lt žurnalistas Vytenis Radžiūnas ir LRT technologijų departamento vadovas Arnas Zuikis, liko šešta.

Po dviejų žurnalistų regatos etapų komandos išsidėsto tokia tvarka:

1.    „Lietuvos ryto“ komanda su jachta „Hornas“ (kpt. Šarūnas Abraitis) 6 t.

2.    „15min.lt“ komanda su jachta „Zig Zag“ (kpt. Aivaras Mieliauskas) 10 t.

3.    „Verslo žinių“ komanda su jachta „Raganosis“ (kpt. Saulius Pajarskas) 14 t.

4.    „TV3“ komanda su jachta „Presto“ (kpt. Gintaras Kažemėkaitis) 17 t.

5.    „LNK“ komanda su jachta „Levante“ (kpt. Mantas Kavaliauskas) 19 t.

6.    „LRT“ komanda su jachta „Barta“ (kpt. Simonas Steponavičius) 19 t.

7.    „Delfi“ komanda su jachta „Verdenė Plius“ (kpt. Gražvydas Lukoševičius) 27 t.

Trečiasis žurnalistų regatos etapas įvyks spalio mėnesį, per „RS-280“ jachtų klasės sezono uždarymą.

„Kuršių marių regata“ – didžiausias ir giliausias tradicijas turintis buriavimo renginys Lietuvoje, kuris šiemet vyks 50-ą kartą. Startavusi 1954 metais, regata šiandien jau tapo ne tik buriavimo varžybomis, į kurias susirenka profesionaliausi Lietuvos buriuotojai, bet ir kasmetine Klaipėdos bei Nidos švente, džiuginančia šių miestų gyventojus ir svečius. Šiemet regata vyks rugpjūčio 5–12 dienomis Smiltynėje ir Nidoje.