Tavo LRT

2017.08.10 19:11

Kokią paslaptį ruošiasi atskleisti kūrybinė „Labas rytas, Lietuva“ komanda?

Monika Visockytė, LRT.lt 2017.08.10 19:11

Penktadienį laidos „Labas rytas, Lietuva“ kūrybinė komanda praleis dar vieną spalvingą dieną Neringoje. Laidos vedėjas Ignas Krupavičius atskleidžia, kad ryt žiūrovai išvys ne vieną žymų žmogų jam neįprastame amplua, pavyzdžiui, buriuojantį aktorių Giedrių Savicką ar tenisą žaidžiantį džiazo pianistą Artūrą Anusauską. Taip pat penktadienio laidoje bus atskleista, koks žymus žmogus pasislėpęs po šalmu svečiuojasi laidos eteryje.

I. Krupavičius pasakoja, kad slaptas svečias – Neringos kraštui daug širdies atidavęs žmogus, taip pat jis yra ir puikus kulinaras. Rytojaus laidoje slaptas svečias gamins patiekalą, kurio paragauti galės visi „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovai, stebėti laidos atvykę į Nidos prieplauką.

„Labas rytas, Lietuva“ laidos kūrėjų archyv. nuotr.

„Kiekvieną rytą slaptas svečias keldavosi apie pusę 5 ryte. Siūlėme jam, kad jei turi darbų ir mažai laiko, galėtų kostiumą paskolinti draugui, kuris dalyvautų filmavimuose, bet jis nei karto neatsisakė pabusti kartu su mumis ir labai atsakingai žiūrėjo į šį darbą, šį gyvenimišką nuotykį“, – apie slaptą laidos dalyvį pasakoja I. Krupavičius.

Laidos vedėjo teigimu, slaptas kompanionas prisijungti prie „Labas rytas, Lietuva“ žygio po Neringą buvo pakviestas galvojant apie tai, kad keliauti ir dalintis kelionėje patiriamais įspūdžiais visuomet smagiau su šalia esančiu, su draugu. Anot I. Krupavičiaus, bendruomeniškumo jausmas ir pats bendravimas yra labai svarbus žygio po Neringą momentas.

„Labas rytas, Lietuva“ laidos kūrėjų archyv. nuotr.

„Be to, žmogus su šalmu kartu yra kaip „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovas – jis visada šalia mūsų. Norime, kad laidą stebintis žiūrovas jaustųsi esantis kartu su mumis, patirtų tai, ką patiriame mes. Jeigu aš, vesdamas laidą, gyvenu po atviru dangumi, noriu, kad ir žiūrovas jaustų, jog atsikėlė prie jūros, miegojo po vasaros dangumi“, – sako I. Krupavičius.

Slaptas laidos svečias turėjo visišką kūrybinę laisvę. Pavyzdžiui, jei norėjo, galėjo kartu su laidos kūrybine komanda dalyvauti mankštoje paplūdimyje, o jei jos daryti nenorėjo – tuomet tiesiog palaukti ant suolelio ir panašiai.  I. Krupavičiaus pasakojimu, kompanionas puikiai dalyvavo laidoje ir visi nekantriai laukia momento, kai rytoj bus atskleista, kas šis žmogus. Beje, iki pat rytojaus „Labas rytas, Lietuva“ transliacijos, laidos „Facebook“ paskyroje galima spėti, kas yra slaptasis svečias ir laimėti prizus.

„Labas rytas, Lietuva“ laidos kūrėjų archyv. nuotr.

Laidos vedėjas taip pat pasakoja, kad žygiui po Neringą įsibėgėjus, jis jau pradeda pamiršti, kaip jaučiasi lovos minkštumas. Šis žygis jam – geriausias būdas įsilieti į gamtą.

„Atrodo taip natūralu nusiprausti Baltijos jūroje, dieną nudirbi darbus, o toliau ir vėl žygiuoji ir miegi po atviru dangumi. Kiekvienam linkėčiau išmėginti tokį žygį. Šios dienos, kurias patyrėme, bus neišdildomos“, – teigia I. Krupavičius.