Tavo LRT

2017.08.10 17:39

Vizažistė D. Kazėnaitė: padarėm tobulą žmogų, bet jis buvo negražus

LRT.lt 2017.08.10 17:39

Šiandien Lietuvoje plastinės operacijos ir įvairiausios injekcijos tapo prieinamos masėms, bet kaina, kurią tenka sumokėti už dirbtinį grožį, kartais atsirūgsta ilgam. Pas kosmetologę Laurą Sereičikienę dažnai užsuka merginos subjaurotomis lūpomis po nepavykusių botulino injekcijų. 

Jau šį ketvirtadienį LRT TELEVIZIJOS pokalbių laidoje „Svarbios detalės“ kosmetologė papasakos, kaip nusivylusios procedūromis merginos verkia ir nežino, kur ieškoti teisybės: „Jos susigundo skelbimais, eina į visokius neaiškius kabinetus butuose, kur dirba moterys be kvalifikacijos. Turbūt ten kainos mažesnės, tik vietoj grožio gaunasi baisus rezultatas.“

Vizažistė Deimantė Kazėnaitė, kuri dirba su širdies draugu, vienu garsiausiu Lietuvoje mados fotografu Gediminu Žilinsku, pati kažkada kompleksavo dėl savo per daug lieko kūno ir nosies su kuprele: „Mes pabandėme su Gediminu sukurti tobulą žmogų: sudėjome tą pačią veido pusę į vieną, – atrodytų, viskas simetriška, turėtų būti gražus žmogus, bet gavosi kažkokia pabaisa.“

Lenktynės dėl tobulos išvaizdos visame pasaulyje įgauna vis didesnes apsukas, ypač dėl to, kad rinka siūlo pačių įvairiausių sprendimų įvairioms kūno dalims. 

Skeptikai viešumoje mėgsta moralizuoti, kad masinis savęs lipdymas yra didžiausia tuštybė, bet dainininkė Ingrida Martinkėnaitė pastebi svarbų momentą: 

„Žmonės tarsi dviveidžiai, nes sako, kad va yra tas grožio kultas, visos čia viską su savimi darosi, ir tuo pat metu labai kritikuoja bet kokį žmogaus išvaizdos trūkumą. Visuomenė labai kritiška, drąsiai rėžia, kad tavo, tarkim, kreiva nosis, o pas tave kiek daug raukšlių, lyg žmogus neturėtų veidrodžio, o po to stebimės, kaip atsiranda komplesai.“

Jau ketvirtadienio vakarą laidoje „Svarbios detalės“ 21 val. 20 min. paaiškės, kokį sprendimą dėl nosies operacijos priėmė ūkio ministro žmona Aistė Sinkevičienė. 

Taip pat laidoje išgirsime, ką dažniausiai tobulina Lietuvos moterys ir kokiomis procedūromis mėgaujasi Eva Ghaoui. Laidą veda Živilė Kropaitė.