Tavo LRT

2017.07.22 12:42

LRT RADIJO kelionė aplink Lietuvą: pajūris pasitiko svetingai

Aplink Lietuvą keliaujantys LRT RADIJO žurnalistai Edvardas Kubilius ir Rūta Kupetytė pasiekė Lietuvos pajūrį: penktadienį lankėsi Neringoje, o šeštadienį pasiekė ir saulės lepinamą Palangą.

R. Kupetytė LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja, kad, vos įvažiavus į Palangą, šalikelėse stovi žmonės, siūlydami kambarių ir butų nuomą, tad surasti, kur apsistoti, tikrai neturėtų būti sudėtinga.

„Įprastai nuomotojai stovi tam padarytoje aikštelėje. Kadangi šį savaitgalį vyksta „Eneos 1006“ lenktynės, įvažiavimas yra kitas, todėl visi stovėjo pakelėje“, – pasakoja R. Kupetytė. Ji priduria, kad Palangos močiutės nuomotojams vis dar yra problema – jos dažnai nugvelbia klientus.

Vietiniai džiaugiasi, jog Palangos lankytojai keičiasi. „Norėčiau pasidžiaugti lietuvišku jaunimu. Nuo praeitų metų nebuvo jokių problemų. [...] Jaunimas tikrai neatvažiuoja tik prisigerti“, – E. Kubiliui pasakoja Palangos bendruomenės „Rūpestėlis“ pirmininkė Adelina Sabaliauskaitė.

Anot A. Sabaliauskaitės, visur yra muštynių ir panašių incidentų, tačiau privačiame sektoriuje su panašiomis problemomis nesusiduriama. 

Anot R. Kupetytės, Palangoje, nors ir pučia vėjas, skaisčiai šviečia Saulė, todėl žmonės gali maudytis, degintis. 

Penktadienį LRT žurnalistai praleido Neringoje. Kaip jiems patvirtino Neringos valdžia, poilsiautojų ten vis daugėja. 

Toliau R. Kupetytė ir E. Kubilius keliaus į Žemaitiją. 

LRT RADIJO žurnalistų E. Kubiliaus ir R. Kupetytės kelionę galite sekti LRT.lt portale.

Plačiau – reportaže.