Naujienų srautas

Tavo LRT2017.07.13 12:32

T. Lagūnavičius siūlo Lietuvoje įvesti tvarką kaip Singapūre

LRT.lt 2017.07.13 12:32

„Kodėl Singapūre nėra bedarbių? Nes nėra pašalpų – visi dirba, antraip juk neturės ką valgyti, kur gyventi. O Lietuvoje žmonės kažko laukia, „gręžia“ tėvus, ir svaigsta apie svajonių darbus, kurių jie niekada negaus. Singapūre sakytų: tau aštuoniolika, eik, gyvenk. Laikas taip elgtis ir Lietuvoje“, –  įsitikinęs psichologas Tomas Lagūnavičius, teigiantis, kad Lietuvoje visa pašalpininkų armija gyvena tvarkingai mokesčius mokančių piliečių sąskaita.

LRT pokalbių laidos „Svarbios detalės“ studijoje  pusmetį nedirbanti Anželika Blukova garsiajam oponentui mėgino paaiškinti, kad jai pašalpa gyvybiškai būtina, mat mergina nori pasiruošti naujam naminių muilų gamybos verslui. Bet psichologo tai neįtikino.

Desertų karalius Ali Gadžijevas taip pat neslėpė, kad šiais laikais, kai Lietuvoje gyvena daugiau nei ketvirtis milijono bedarbių, rasti gerų darbuotojų verslininkui labai sunku.

„Madingas Vilniaus jaunimas ateina be patirties ir žinių, o reikalauja iškart daug. Mielai samdyčiau vyresnius žmones, nes keliaudamas matau pilna tokių pavyzdžių jaukiose užsienio kavinukėse. Ten visiškai normalu, kad žmogus visą gyvenimą dirba aptarnavimo srityje, tai nėra laikina profesija, skirta vasarojantiems studentams. Deja, pas mus vyresnioji karta tiesiog bijo reaguoti į panašius skelbimus“, – patirtimi dalijosi A. Gadžijevas, kuriam paprieštaravo vienas žinomiausių Lietuvos verslininkų Ilja Laursas, pastebintis, kad nepasitikėjimas savimi nesvetimas ir jaunimui.

Pokalbių laida „Svarbios detalės” – ketvirtadieniais 21:20 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą