Naujienų srautas

Tavo LRT2017.07.03 15:16

LRT TELEVIZIJA pradeda rodyti naujus serialus

Nuo liepos 3-osios LRT TELEVIZIJA kviečia žiūrėti naujus, visame pasaulyje žiūrovų įvertintus serialus – „Aukštuomenės daktaras“ ir „Svetimšalė“. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kino ekspertas Rolandas Maskoliūnas ir laidos „Klauskite daktaro“ vedėja Rimantė Kulvinskytė kalbėjo apie serialų tendencijas.

Seriale „Aukštuomenės daktaras“ (angl. Royal Pains) pasakojama istorija apie gydytoją, kuris atvyksta atostogų į prabangų Hamptono miestą. Vakarėlio metu išgelbėjęs gyvybę vienai merginai, šis gydytojas tampa populiarus aukštuomenėje. Jo pagalbos elito atstovai pageidauja situacijose, apie kurias plačioji visuomenė neturėtų sužinoti.

„Šis serialas nestokoja komiškų ir dramatiškų įvykių. Istorija baigiasi, žinoma, daugiau mažiau laimingai“, – pasakoja R. Maskoliūnas. Kino ekspertas sako, kad apie serialo populiarumą byloja faktas, jog rodyti jis pradėtas 2009-aisiais ir žiūrimas iki šiol.

R. Kulvinskytė pastebi, kad serialas patiks tiems, kurie žavisi gražiais vaizdais, žmonėmis, prabanga ir domisi medicina. „Šis serialas – tai ne tik žvilgsnis pro rakto skylutę į aukštuomenės atstovų gyvenimą. Kartu tai ir puikus laidos „Klauskite daktaro“ tęsinys“, – mano R. Kulvinskytė.

Serialas „Aukštuomenės daktaras“

Anot R. Maskoliūno, viena labiausiai pastebimų tendencijų šiuo metu – fantastinių temų serialai ir filmai bei kelionės laiku. Būtent apie tai yra naujasis serialas „Svetimšalė“ (ang. Outlander).

„Istorija apie tai, kaip medikė po Antrojo pasaulinio karo su vyru poilsiaudama Škotijoje netyčia patenka į praeitį, XVIII a. vidurį. Tuo metu Škotijoje vyksta religiniai ir pilietiniai karai. Ji sutinka žavų ir kilnų vyrą, kyla problema, kaip gyventi toliau – ji įsimyli kitą žmogų, o aname laikmetyje laukia vyras“, – naują serialą pristato R. Maskoliūnas ir priduria, kad fantastikos elementai tampa priemone pademonstruoti istorijos dramatizmą.

Serialas „Svetimšalė“

Rudenį LRT TELEVIZIJA pristatys dar daugiau naujienų. Žiūrovai išvys naująjį „Tvin Pyksas“ serialą, taip pat ir „Jaunasis popiežius“ su aktoriumi Jude`u Law.

Serialas „Aukštuomenės daktaras“ per LRT TELEVIZIJĄ pradedamas rodyti liepos 3-ąją 18:30 val., „Svetimšalė“ – 23:30 val.

Daugiau apie naujuosius serialus – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą