Tavo LRT

2017.06.20 11:25

LRT OPUS terasos pradeda sezoną Vilniuje ir Palangoje

LRT.lt 2017.06.20 11:25

Pirmadienį į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ po metų petraukos grįžta „LRT Opus terasa“. Terasą savo koncertu atidarys psichodelinio dream pop grupė „Garbanotas bosistas“. Atidarymo renginį ves LRT OPUS vadovas Darius Užkuraitis. 

LRT OPUS terasos atidarymo grupė – penkių vilniečių kompanija „Garbanotas bosistas“ didžiojoje scenoje kartu debiutavo 2008 metais.

Jau kone dešimt metų jie ieško unikalaus savo muzikinio skambesio ir klausytojus žavi savita roko, bliuzo ir ir rokenrolo interpretacija. 

Kiekvienas „Garbanoto bosisto“ koncertas tampa nuotykių ir pačiai grupei, ir jų klausytojams. „Mes stengiames groti nuoširdžiai, nes muzika yra pokalbis, o kai kalbi nuoširdžiai – žmonės tavimi tiki,“ – teigia kolektyvo nariai.

Po metų petraukos į menų fabriko „Loftas“ kiemą grįžtanti LRT OPUS terasa veiks visą vasarą iki pat rugpjūčio pabaigos. 

Terasa veiks nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais terasoje vyks gyvo garso koncertai, ketvirtadieniais – elektroninės muzikos vakarėliai iki paryčių, o kitomis dienomis terasoje svečių lauks laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

Birželio 22 d., ketvirtadienį, dar viena LRT Opus terasa atidaroma Palangoje, I love Palanga pievelėje (Vytauto g. 39 A).

Čia, kaip ir kasmet, veiks kūrybinės dirbtuvės, bus organizuojami muzikiniai susitikimai, nuo birželio 26 d. vyks tiesioginės LRT OPUS laidų transliacijos su Richardu Jonaičiu bei Skaiste Anusevičiūte.