Tavo LRT

2017.06.13 13:38

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – ką daryti, kad svoris negrįžtų

LRT.lt 2017.06.13 13:38

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia dėmesio LRT mediatekoje sulaukė sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“. Joje gydytojas Alvydas Unikauskas kalbėjo apie dietas. Anot profesoriaus, dietos – tik trumpalaikis ir dažnai žalingas būdas mesti svorį, o tam, kad nukritęs svoris nebegrįžtų, būtina žinoti kelias taisykles. Kita laidos tema – uogos. Gydytojas papasakojo, kurios šešios uogų rūšys yra pačios naudingiausios sveikatai ir kurias iš jų vasarą verta rinkti kibirais ir prisiruošti atsargų visiems metams.

Informacinėje LRT RADIJO laidoje „60 minučių“ aptartos naujausios žinios: Vyriausybė pritarė siūlymui apriboti atsiskaitymą grynaisiais iki 3000 Eur; po dar vienos atakos Londone klausiama, kodėl DAEŠ pasirinko taikiniu būtent Jungtinę Karalystę ir kaip su šiais iššūkiais tvarkosi saugumo tarnybos; abiturientai laikė lietuvių kalbos egzaminą – literatūros profesorius kritikuoja temas. Į Lietuvą atvyko pirmas šiais metais tranzitinis krovininis traukinys iš Kinijos; pasienyje su Rusija pradėta statyti apsauginė tvora, o Lietuvos ornitologų draugija šių metų paukščiu paskelbė Langinę kregždę. 

Dienos aktualijų laidoje „Laba diena, Lietuva“ aiškintasi, kokiais atvejais darbdavys gali paskambinti poilsiaujančiam darbuotojui, kalbėta apie naujas modernias Kauno vaikų žaidimų aikšteles, gydytoja pasakojo apie hormonus, o gyvūnų mylėtojai buvo supažindinti su nauja šuniukų veisle.

Žiūrovų pamėgtoje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ aptartas ambicingas projektas „Lietuva 4 milijonai“, dirigentas Modestas Pitrėnas paskelbė Vilniaus festivalio pradžią, prisiminta mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ susikūrimo istorija ir apžvelgtas gyvavimo dvidešimt penkmetis, pasakota, kodėl iš visų odos vėžių labiausiai bijoma melanomos.

 Ritos Miliūtės rengiamoje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Teisė žinoti“ kalbėta apie priverstinį gydymą nuo alkoholizmo. Laidoje dalyvavo Vilniaus priklausomybės ligų centro direktoriaus pavaduotoja Aušra Širvinskienė, LR Seimo narys Rokas Žilinskas, SAM Teisėkūros ir teisinio vertinimo skyriaus vyr. specialistas Darius Jušinskas, Vidaus reikalų ministro patarėjas Vytautas Bakas, gydytojas toksikologas dr. Robertas Badaras.