Naujienų srautas

Tavo LRT2017.06.10 14:36

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – miegoti kartu ar atskirai?

LRT.lt 2017.06.10 14:36

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio dėmesio LRT mediatekoje sulaukė sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“. Šioje laidoje gydytojas Alvydas Unikauskas uždavė klausimą: geriau miegoti kartu ar atskirai? Specialistas paaiškino miegojimo kartu naudą: tokios poros daugiau kalbasi, daugiau laiko praleidžia kartu, patiria mažiau streso ir saugiau jaučiasi. Be to, miegas kartu – naudingas širdžiai ir, be abejonės, užtikrina aktyvesnį seksualinį gyvenimą. Tačiau esama ir miego atskirai pliusų: miegant vienam didesnė tikimybė kokybiškai išsimiegoti, o šalia knarkiantis partneris gali sukelti nusivylimą.

Žiūrovų pamėgtoje laidoje „Emigrantai“ šįkart – dvi meilės istorijos iš Barselonos. Ingrida ir Sandra su ispanakalbiais vaikinais gyvena tarytum meksikietiškame seriale. Kita tema – Lietuvoje palikusi dukrą ir vyrą, Škotijoje Laura tapo karališkosios pašto tarnybos paštininke.

LRT mediatekos lankytojus domino ir laida „Laba diena, Lietuva“, kurioje – apie tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje ir visame pasaulyje. LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnyba turi plačiausią korespondentų tinklą visoje šalyje, todėl operatyviai gali informuoti iš kone bet kurios Lietuvos vietos.

Pasitelkę naujausias transliavimo technologijas LRT žurnalistai nuolat dirba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ten, kur vyksta tai, apie ką pasaulio naujienų laidos praneša pirmiausia. Ten, kur kur sprendžiami visai pasaulio bendruomenei aktualūs politiniai, ekonominiai, kultūriniai klausimai. Tačiau popietės metas per LRT TELEVIZIJĄ skirtas ne tik žinioms iš neramaus pasaulio. Čia – ir naujausia teisinė informacija, medicinos, kultūros naujienos, „pakeliauti“ po išskirtines pasaulio vietas ar patyrusio virtuvės šefo pasiūlyta idėja vakarienei.

„Labas rytas, Lietuva“ – itin pamėgta mediatekos lankytojų laida. Čia žiūrovai mokyti mankštos, kai skauda nugarą. Teisės skiltyje – Paulius Miliauskas apie akcininko teisę į informaciją. Užsienio reikalų ministerijos atstovai papasakojo apie programėlę „Keliauk saugiau“ ir saugumą keliaujant. Taip pat eteryje – konkursas „Naujasis knygnešys“, o kulinarinių knygų autorė, maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė dalijasi žiniomis apie sveikesnius ledus ir moko pasigaminti šaldytą jogurtą.

Susidomėjimo mediatekoje sulaukė ir LRT RADIJO laida „Čia ir dabar“. Laidoje su psichiatru Dainiumi Pūru – apie psichikos sutrikimų mitus ir realybę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą