Tavo LRT

2017.05.31 15:15

LRT RADIJAS kviečia į „Vasaros popietes“

LRT.lt 2017.05.31 15:15

Kai didieji darbai jau baigti, kai prasideda atostogų ir lėtesnio gyvenimo ritmo laikas, LRT RADIJAS kviečia kartu praleisti vasaros popietes – pasiklausyti geros muzikos, pokalbių su studijos svečiais, papasakoti vasaros nuotykius, atspėti slaptažodį ir sulaukti puikių dovanų.

„Vasaros popietė“ – jau pirmadienį, birželio 5-ąją, startuojanti nauja LRT RADIJO laida, skirta tiek atostogaujantiems, tiek dirbantiems klausytojams. Kūrybinga laidos vedėjų komanda informuos, kas vyksta visoje Lietuvoje, pasakos apie mokslo, kultūros naujienas ir įdomybes, studijoje svečiuosis patys įvairiausi pašnekovai.

„Dizaineriai ir lenktynininkai, gamtininkai ir menininkai, mokslininkai ir mokytojai, virėjai ir inžinieriai – tai būsimi laidos svečiai, kurie ne tik pasakos, ką jie veikia gyvenime, kas jiems įdomu, bet ir pasiūlys pasiklausyti mėgstamos muzikos. Žinoma, lauksime klausytojų klausimų ir pasakojimų“, – pasakoja viena iš laidos autorių Jolanta Kryževičienė.

Laidą pasikeisdami ves Marius Šinkūnas, Gerūta Griniūtė, Agnė Kairiūnaitė, Juta Liutkevičiūtė, Birutė Rutkauskaitė, Živilė Kropaitė, Alvyda Bajarūnaitė, Simona Aginskaitė, J. Kryževičienė.

Jaukios ir linksmos „Vasaros popietės“ visą vasarą pirmadieniais–ketvirtadieniais 14.05–16.00 val. per LRT RADIJĄ.