Tavo LRT

2017.05.21 10:12

Į ekranus grįžo „Bitė Maja“

LRT.lt2017.05.21 10:12

„Bitė Maja“ į kino ekranus pirmą kartą atskrido dar 1926 metais – praėjus 14 metų nuo vokiečių rašytojo Waldemaro  Bonselso knygos pasirodymo. Pirmąsias naujo animacinio serialo vaikams serijas jau nuo gegužės 12 dienos bus galima žiūrėti portale LRT.LT/VAIKAMS.

Didžiausio populiarumo „Bitė Maja“ sulaukė 1975–1980 metais, kai šis serialas buvo kuriamas Japonijoje. Nuo tada bitutę Mają pamilo kone viso pasaulio vaikai. Prieš keletą metų Bitę Mają į televizijos ekranus parskraidino jos tėvynainiai vokiečiai, ėmęsi kurti savo serialą.

Nuo pat gimimo smalsioji Maja išsiskiria iš kitų mažųjų bičių būrio. Ji negali nusėdėti vietoje, pirmoji turi paragauti, pauostyti ir ištirti viską aplinkui. Nuoširdi ir draugiška bitutė greitai susiranda draugų, tačiau jos būdas patinka ne visiems.

Ji smalsi, drąsi, myli savo namus ir kovoja su neteisybe. Bitė Maja su draugais bitinuku Viliu, žiogu Flipu, skruzdėliuku Polu, boružėle Lara, slieku Maksu ir kitais patiria daugybę nuotykių ir džiaugsmų. Nuostabiame gamtos pasaulyje Maja įgyja daug patirties ir išminties.

Pirmąsias šešias animacinio serialo serijas mažieji žiūrovai galės pamatyti nuo gegužės 12 dienos svetainėje LRT.LT/VAIKAMS. Kiekvieną penktadienį į puslapį bus įkeliamos naujos filmo serijos.