Tavo LRT

2017.04.26 12:30

V. Andrulevičiūtė apie savo ikoną: neįsivaizduoju nė vieno kito tokio žmogaus

Per 60 metų LRT televizijos eteryje darbavosi daug žurnalistų ir laidų vedėjų, kai kurie jų tapo televizijos ikonomis ne tik žiūrovams, bet ir įkvėpimu kolegoms. Artėjant šešiasdešimtmečio minėjimui, LRT televizijos veidai dalinasi, kuo žavisi labiausiai.

Šeštadieninio „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Vilija Andrulevičiūtė labiausiai žavisi ilgamete LRT televizijos laidų vedėja Edita Mildažyte.

„Joje telpa daugybė dalykų, dėl kurių ji yra ne tik televizijos, tačiau ir apskritai ikona. Viename interviu ji yra pasakiusi, kad nepakeičiamų žmonių yra, paneigdama dažnai girdimą frazę, ir tokiais įvardydama Janiną Miščiukaitę, Stasį Povilaitį. Tačiau turbūt nežinau ir neįsivaizduoju nė vieno kito tokio žmogaus, kaip Edita.

Televizijos laidos, socialiniai projektai, dokumentinių filmų kūrimas – tik dalis gausybės veiklos, kažkaip antgamtiškai sutelpančios į vieno žmogaus kasdienybę. Jau nekalbu apie tą ramybę ir šilumą, kurią Edita spinduliuoja televizijos ekrane. Žiūriu į ją ekrane ir tikiu. Manau, todėl man ji yra ikona,“ – žavisi V. Andrulevičiūtė. 

V. Radžiūno (LRT) nuotr. 

Žurnalistės įsitikinimu, norint tapti televizijos ikona reikia natūralumo, tikėjimo tuo, ką darai, buvimo sektinu pavyzdžiu kitiems ir žmogiškumo.

„Joks dirbtinumas, jokios kryptingos pastangos kažkuo tapti nepadės pelnyti tokio titulo, nuoširdumas padės“, – sako ji .