Tavo LRT

2017.04.28 12:30

R. Kulvinskytė apie savo ekrano ikoną: ji – lietuviškoji E. DeGeneres

Per 60 metų LRT TELEVIZIJOS eteryje darbavosi daug žurnalistų ir laidų vedėjų, kai kurie jų tapo televizijos ikonomis ne tik žiūrovams, bet ir įkvėpimu kolegoms. Artėjant šešiasdešimtmečio minėjimui, LRT TELEVIZIJOS veidai dalinasi, kuo žavisi labiausiai.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovams iš laidos „Klauskite daktaro“ pažįstama Rimantė Kulvinskytė, pagalvojusi apie televizijos ikonas, turi ir lietuvišką, ir užsienio pavyzdį. 

„Pagalvojus apie televizijos ikoną, pirmiausia į galvą šauna Ellen DeGeneres, o lietuviška jos versija – Nemira Pumprickaitė. Jos itin artimos mano širdyje. Nemira – viena iš tų moterų, kuri ekrane sugeba būti ne tik graži, nors LRT visos vedėjos tokios (juokiasi – LRT.lt), bet ji man yra toks tobulas derinys žinių, savo srities išmanymo, aštrumo, konkretumo ir kartu humoro jausmo, kiek jis gali būti leistinas jos vedamoje laidoje.

Viskas taip tobulai suderinta. Man negražu, kai moterys tampa vyrais. O Nemira sugeba parodyti, kodėl moterys valdo pasaulį, kartu išlikdama labai moteriška ir subtili“, – sako R. Kulvinskytė. 

V. Radžiūno (LRT) nuotr. 

Jos įsitikinimu, kaip kiekviename darbe, kuriame turi būti ikona, privalai mylėti savo darbą, niekad nenustot tobulėt, augti ir ieškoti naujų formų. 

„Tai galioja visur, ne tik televizijoje. Be to, svarbi meilė žmonėms. Netikiu, kad, nemylėdamas žmonių, gali dirbti televizijoje“, – tikina R. Kulvinskytė.